Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézeget egy lány barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézeget egy lány barátja a neten más lányokat minden nap az iwiwen, ill. különböző hirdető (pár, vagy partnerkereső) oldalakon? , ha állítása szerint nem keres senkit és hűséges; és csak ordibál, ha kérdezem erről és letagadja.

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Hogy legyen mire verni a farkát, szerintem... Vagy nem tudom...
2009. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
több vasat akar a tűzbe tartani, szerintem elég egyértelmű, hogy lapátra kéne tenned. :)
2009. dec. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem ismerem a barátodat, de az egészen biztos, hogy nem normális dolog. Ezt ne tűrd el tőle és ne ő legyen felháborodva. Önmagában nem baj ha időnként nézegeti a nőket, teljesen normális dolog, az a baj ha rendszert csinál belőle és pláne ha ezt társkereső oldalon teszi. Teljesen megértem a sérelmedet, hisz nyilván úgy érzed ilyenkor, hogy akkor minek vagy ott neki...


Ha pedig meg netalántán veled van a baja, akkor legyen gerinces és közölje veled. Egyébként ha ezt ezután is folytatja, én a helyedben kivágnám, mint macskát szarni. Bocs a kifejezésért.


30/F

2009. dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 thedani ***** válasza:
100%
Ha tagad akkor tuti van valami titka ezzel kapcsolatban, és ha ordibál is akkor meg még súlyosabb, és nagyon nem akarja hogy rájöjj. Valószínűleg a kapcsolat végét tervezgeti. Derítsd ki mi van és ha kell szakíts, inkább te előbb, az jobb helyzet.
2009. dec. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Titkosan ügynök, családfát kutat, szereti a képeket, új barátokat akar, akármi. :D


A kérdés, hogy mennyire vagytok rendben ti egymással? Egyáltalán önmagatokkal mennyire vagytok rendben?

Ha ott minden OK, akkor azt csinál a másik, amit akar. (Nagyjából.)


Két önálló, felnőtt ember együttélése sok mindenről szólhat. Ami elvakíthat, az a sok romantikus maszlag, amit a fejekbe tömnek a regények, filmek, többiek stb.


Te szereted? Miért? Ő szeret? Miért? Jó nektek együtt? Miért? Ha fel mered tenni ezeket a kérdéseket, tedd fel! Előbb magadnak. Nem olyan egyszerű, mint elsőre tűnik. (Illetve egyszerű hazudni rájuk. De valahol mindenki tudja a válaszokat. Én sem mertem szembenézni velük, amikor nálam volt itt az ideje. Úgy látszik, ez elég elterjedt dolog. Nekem ez a tapasztalatom.)


Nem az a lényeg, hogy MI a kivetnivaló, amit a másik viselkedésében találunk. Az fontos, hogy MIÉRT kerestük?


Aki rosszat keres a másikban, azt talál. Aki jót, az azt. Mindenkiben van ez is, az is. Te kivel élnél együtt szívesebben? (Mit szeretnél, mit keressen benned a párod?) Egyszerű ez...

2009. dec. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
hehe... bocsánat! az én férjem is ezt csinálta. Mikor számon kértem, közölte, h ne mondjam meg mit csináljon különben is tudja hol a határ és csak beszélget. Na úgy beszélgetett iwiwen egy csajjal, hogy találkoztak összejöttek és kijelentette hogy válni akar és a csaj hozzáköltözik. remélem veri majd még a fejét a falba emiatt...
2009. dec. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszi az eddigieket

majd lehet írok a fejleményekről

2009. dec. 2. 18:12
 8/12 anonim válasza:
Mert azok a csajok szebbek nálad :DD
2009. dec. 3. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem szebbek egyáltalán olyan semmilyenek
2009. dec. 3. 09:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem is kell, hogy szebbek legyenek. Az egész arra megy ki, hogyan reagálsz? Nagyon valószínű, hogy valami nincs rendben köztetek. Én azt ugyan meg nem mondom innét, hogy mi, de határozottan ez az érzésem támadt, míg olvastalak. Most fel van dobva a labda, és te azt teszel, amit akarsz. Dönthetsz úgy is, hogy azzal végleg tönkreteszed ezt a kapcsolatot, és megpróbálhatod megmenteni is. A siker egyik irányba sem garantált...
2009. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!