Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem független páromnak vehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem független páromnak vehetek inget névnapjára?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, hogy a felesége nem fogja furcsálni, hogy új ruha van rajta, amit nem ő vett? Ha a pasi nem vesz soha ruhát magának, elhiheti a felesége, h ez alkalommal vett egyet?
2009. jún. 1. 16:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
áhh ne vegyél neki ilyeneket szerintem! Amikor apám már nőzött én még csak 11-12 lehettem... parfümöt vett a nő, de mivel egy utolsó patkány féreg nő és egy csepp jóindulatúság sincs benne az EGÉSZ CSALÁDNAK vett beleértve anyámat is! karácsony volt és apám előtte egyedül soha nem vett semmit, sőt mindig anyám intézte ezeket, és amikor előállt a 3 parfümmel simán lehetett vágni hogy nem ő vette azokat! bár régen volt, jó pár évvel ezelőtt de még most is hányingerem van tőlük!
2009. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Feleség vagyok, és igen, én észrevettem, hogy mit vett az én kis férjemnek a lelkes barátnője. Pedig azt hitte, tuti jól választott :))) (már nem sokáig a férjem egyébként, ez a névnapi meglepi már csak hab volt a tortán.)
2009. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszadónak: sajnálom :(

Ha nem lennének ilyen nők mint én, a férj sem tudna félre lépni. Én ezért biztos, hogy nem tudom meg milyen feleségnek lenni, vissza kapnám én ezt még alaposan.

2009. jún. 1. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!