Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor érdemes kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes kapcsolatot "keresni"?

Figyelt kérdés
Közép-Fő iskolában már érdemes? Vagy az egyetemen érdemes csak ezen gondolkodni? Előre is köszönöm!
2012. febr. 5. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mikor hiányod lesz.
2012. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mindig
2012. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes, ha már elég tapasztalatod és pénzed van ahhoz, hogy tudjál válogatni.
2012. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Főiskola és egyetem majdnem ugyanaz. Egyébként szerintem abszolút nem ettől függ. Nekem középiskolában is volt párom, most főiskolán is van. Szeretjük egymást, ez a lényeg. Remélem a mostani párommal már egymás mellett is maradunk örökre. :)

Hallani olyat, aki 14-5 éves korában találja meg a szerelmét, van olyan aki 17 évesen, van olyan aki 22 évesen és van olyan, aki 30 évesen állapodik meg, vagy akkor sem. Nem lehet általánosítani szerintem. Ha valaki közeledik hozzád, aki tetszik neked, akkor ne utasítsd el és kész.

2012. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Figyelj ram, en megmondom neked a tutit. En ugy voltam, hogy liciben meg azt mondtam, hogy meg tul fiatal vagyok en ehhez es gondoltam, hogy inkabb a sulira koncentralok. Eltelt az ido, s mostmar egyetemista vagyok, s egyszeruen rajottem, hogy nem tudom, hogyan kell egy kapcsolatot kialakitani, nem tudom hogyan viszonyuljak a pasikhoz. Tiszta hulye voltam, hogy egy csomo lehetoseget elszalasztottam. Szoval az en peldambol okulhatsz es szerintem mihamarabb probalj ismerkedni, s nem azert, mert manapsag ez a divat, hanem azert, hogy ne essel ugy pofara, mint en igy 20 evesen.

20L

2012. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmikor ne keresd, ha jönnie kell, jön!
2012. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2012. febr. 5. 16:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Én soha nem kerestem, és nem is nagyon találtam, leginkább a körülmények miatt,nem is volt lehetőségem rá,de ezt hosszú lenne elmagyarázni,....na de most aztán pár hónapja valaki mégiscsak rám talált:)
2012. febr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem "keresni" (tehát konkrétan erőfeszítést fordítani arra, hogy találj valakit, akkor is, ha konkrétan még nem tetszik senki) középsuliban még nem érdemes. Ha lesz valaki, akkor jó, ha nem, az sem tragédia, főleg 18 éves kor alatt... Ha egyetemen még mindig nincs senkid, már valószínűleg jobban vágyódni fogsz utána, és akkor (ha a közeledben nincs senki jelölt), már érdemes eljárni olyan helyekre, ahol több emberrel ismerkedhetsz meg, vagy akár a neten is kezdhetsz beszélgetni fiúkkal/lányokkal.


De igazából ez nem korfüggő szerintem, hanem hogy mikor érzed úgy, hogy kapcsolatra vágysz. Engem gimis koromban még annyira nem aggasztott, hogy nincs barátom, jól elvoltam a haverokkal, családdal, és mivel egy fiú sem udvarolt nekem komolyabban, én se tettem erőfeszítéseket. 19 éves korom körül kezdtem azt érezni, hogy milyen jó lenne egy társ, hogy mennyire vágyom az ilyesféle szeretetre, és hogy magányos vagyok kapcsolat nélkül. Nyitottabb lettem, többet ismerkedtem, ha egy fiú megtetszett, úgy intéztem, hogy minél többször kerüljek vele beszélgetésbe, stb. Az egyetem megkezdése után fél évvel lett kapcsolatom, ami azóta is tart (2 éve).


21/L

2012. febr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. febr. 5. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!