Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Győri fiúk, a laposban mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Győri fiúk, a laposban mennyire érdemes komoly kapcsolatot keresni? (20/l)

Figyelt kérdés

Olyan férfiak is járnak oda akiknek nem az a sikk ha részegek, egyedülállók és komoly kapcsolatot akarnak?

Gondoltam kicsit kimozdulok a 4 fal közül, érdekelne, hogy érdemes lenne-e megpróbálni ezt a helyet, vagy ha nem akkor milyen helyet javasoltok egy "szoba növény" típusú lánynak?


2011. máj. 28. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:

En Gyorben vegeztem a fosulit es nehanyszor voltam ott "szorakozni"... mindig tomve volt a hely, alig volt levego, alig lehetett elferni, raadasul nagysagrendileg tobb volt a fiu, mint a lany (mondjuk ez neked jo hir:D)! Persze lehet, hogy pont a durva szakesteket fogtam ki, de nekem annyira nem jott be... lehet, hogy erdemesebb egy nyugisabb esten lenezned, amikor nincsenek tomegek!

Jaaa es egyebkent ez 4-5 eve volt, szoval azota lehet, hogy masok arrafele a viszonyok...

2011. máj. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hozzád illő pasit ott esténként nehezen találsz. Kis rosszindulattal aki ott van mindenki részeg, mert józanul kibírhatatlan. Emellet ha nem úgy nézel ki, mint egy qrva, észre sem vesznek. Tanácsolom, hosszú távú kapcsolatot ne a Laposon keress. Kávézókban, sörözőkben előbb járnál sikerrel. Így látja egy 23f
2011. máj. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy odajönnének-e.. Mert sajnos általában nem egyedül megy aki megy, én meg csak társat keresni mozdulok ki. (Barátaim nem igazán vannak, szinte nincsenek is.)
2011. máj. 28. 01:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Munkatárs, (volt) oszt.társ? Egyedül nem vágnék neki a péntek laposnak, hamar megunnám.
2011. máj. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Próbáltam tartani osztálytársakkal a kapcsolatot, de úgy vettem észre csak én akarom, úgyhogy nem kerestem többé őket, mivel ők sem, gondolom nem tévedtem, hogy nincs is igazából igényük rám.

Mostani csoport meg már kialakult, nem nagyon lehet beilleszkedni egy kialakult csoportba, főleg ha nem is vagyunk egyéniségileg összhangban.

2011. máj. 28. 01:49
 6/9 anonim ***** válasza:
írj egy privit!
2011. máj. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, küldtem privit.
2011. máj. 28. 19:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Győri vagyok, 18 éves és szeretem a "szoba növény" típusú csajokat :) de laposra nem járok...
2011. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz :D
2011. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!