Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom más lánnyal beszélget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom más lánnyal beszélget, miért?!

Figyelt kérdés
A párom egy közösségi oldalon más lánnyal beszélgetett pár alkalommal. Azt hazudta hogy egyik haverjával csetel, azt mondja azért tette hogy ne veszekedjünk mert tudja hogy féltékeny típus vagyok. A beszélgetést láttam semmi érdekfeszítő nincs benne, nem is a beszélgetés ténye zavar hanem hogy miért kellett hazudnia. Közel 2 éve vagyunk együtt, stabil normális kapcsolatunk van, párom tervezi bőszen a jövőnket.Kicsit elvesztette a bizalmamat, nem tudom mit tegyek?! (L19, F22)
2012. febr. 5. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
A párodnak igaza volt
2012. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
attól, hogy te vagy a párja, más lánnyal is szóba állhat.
2012. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

benne van a kérdésedbe "azért tette hogy ne veszekedjünk mert tudja hogy féltékeny típus vagyok"

tadadadamm

2012. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Szia:)

Az, hogy beszélget mással, azzal semmi baj sincs. Én 3 hónapja vagyok együtt a barátommal, és van egy nagyon jó lánybarátja, akinek mindent elmond. SZoktak beszélgetni, de sose szabad géltékenynek lenni. Veled van, mert téged szeret.:)

Értem, hogy az a bajod, hogy hazudott. HAzudni nem szép, de szerntem ezzel csak el szerette volna kerülni a veszekedést, mert írtad is, hogy féltékeny típus vagy, és nem szerette volna, hogy ebből vita legyen. A lány tényleg csak a barátja, semmi több.:)

Szerintem mondd meg nyugodtan, hogy megérted, és nem kell hazudnia. A bizalmad ne rendüljön, inkább becsüld meg, hogy tervezi a jövőtöket, nagy kincsnek vagy a birtokában:)

Üdv.: 16/L:)

2012. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Mi azt honnan tudhatnánk, hogy miért beszélget másokkal? Én párom is beszélget olykor más lányokkal, de SOHA nem hazudott erről!! Még akkor sem, ha tudja, hogy én igencsak féltékeny típus vagyok. Még mindig jobb, ha őszinte, minthogy magamtól jöjjek rá, mert akkor sokkal inkább kiakadok, hogy miért kell titkolózni. :)


Lehet, hogy csak nem akarta a párod, hogy kiakadj és kicsit sz*rul kezelte a helyzetet, jobbnak látta elhallgatni, csak hát igen... Ha ez kiderül, akkor jogos a dupla "felháborodás" szerintem, hogy minek eltitkolni ennek tényét.

A javaslatom az, hogy kérdezz rá, hogy miért tagadta le/titkolta el azt, hogy ezzel a lánnyal beszél és addig ne engedj a kérdésből, amíg őszintén nem válaszol. Lehet ez a válasz olyan lesz, ami kicsit megrengeti a kapcsolatotokat, de ha őszinte veled, akkor azt "díjazd" és igyekezz építő jellegű kritikának venni, tanulni belőle. Ha továbbra is kamuzik össze-vissza, akkor elgondolkodnék azon, hogy van-e így értelme a kapcsolatotoknak. (Semmi őszinteség, semmi bizalom)

2012. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

16/L vagyok. ABbak igazuk van, hogy hazudni nem volt szép. Apró füllentéseket én is tettem, amit mostmár bánok, beszéld meg vele, és próbáljatok mindketten higgadtak maradni.

Az meg tényleg nem baj, ha vannak lány ismerősei!:)

2012. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

lány haverja nem is lehet?


Még a hazugság sem feltétlenül áll fenn....,nemhogy a további.


"Közel 2 éve vagyunk együtt, stabil normális kapcsolatunk van, párom tervezi bőszen a jövőnket.Kicsit elvesztette a bizalmamat, nem tudom mit tegyek"


Mivel féltékeny típus feltételezem lebuktattad a pasidat ,úgy hogy a levelei között turkáltál.Tökéletes és stabil kapcsolat...

2012. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ennek azaz oka, hogy félt tőled, tartott tőled, hogy majd háborút fogsz indítani emiatt és hisztérikus leszel, és ugysem értenéd meg!


Egyébként miért ne beszélgethetne más lányokkal, attól h te vagy neki, attól még az ember szól más lányokhoz volt osztálytársakhoz régi barátokhoz, ha tényleg nem arról szól a beszélgetés, hogy jajj kincsem hiányzol, mikor talizunk amikor nincs ott a barátnőd.....akkor nincs gond!


Szerintem mond el, a barátodnak, beszéld meg vele, hogy nem az zavar h más nővel beszél hanem hogy legközelebb legyenm őszinte és mondja el. És akkor nem fogsz kételyek közé kerülni.

27/f

2012. febr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!