Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi, aki minden lánnyal flörtöl, de velem valahogy más, mit akarhat, szeret vajon?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki kb. minden létező csajjal flörtöl a suliban,de csak úgy lazán,némelyikről azt se tudja,ki az...velem viszont mélyebb a kapcsolata,velem más,velem figyelmes,értem tesz is valamit,úgy érzem,hozzám komolyabban is közelít,mert a többi lánnyal nem csinálja ezt. Őket csak hülyíti,és ezt nekem meg is mondta,azt érzem megbízik bennem,de vajon engem szeret?
2012. febr. 3. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Két megoldást látok:

1. Kezdj hűvös és elérhetetlen lenni. Ha fontos vagy számára, akkor teperni fog.

2. Kérdezd meg tőle nagyon határozottan: Ha nem csak hülyítesz, miét nem hívsz már el randira?

2012. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha téged szeretne, nem flörtölgetne másokkal.
2012. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
egyszerűen a mintha a vérében lenne a csajozás,de komolyan,még a bűnrondákkal is tök közvetlen,meg flörtölget, mondom h velem más! attól,h másokkal flörtöl,még szerethet,hiszen mindnekivel flörtöl, meg mi nem járunk,így azt csinál amit akar, én nem korlátozom a szabadságában,azt veszem észre,velem másképp viselkedik,mint a többiekkel,mert minden más csajjal ugyanolyan,ebből gondoltam,h szeret vagy mi
2012. febr. 3. 19:42
 4/12 anonim ***** válasza:

birom az ilyen agyatlan tanácsokat ,hogyha ő igy akkor te legyél még igyebb, ez nem működik, szóval ezt a hidegülősdi dolgot nem kéne szerintem , mert esetleg van neki büszkesége, és nem nyeli le a békát hanem továbbáll

Szerintem mond meg neki hogy nem tudod komolyan venni ha mindenkivel ezt csinálja aztán majd kiderül mi lesz a reakciója...ha fontos vagy neki legalább visszavesz ,modjuk kutyábol nem lesz szalonna erre ne számits XD

2012. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Emberek, figyelem! Mindenkinek a tanácsa "agyatlan", csak Méghogy vagy Mégsem vagy Miatököm válasza a tuti!
2012. febr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
elhidegülősdi ez érdekes,de miért is ne! végül is ha szeret,akkor ezt is bevállja és közelít majd, az bizrtos,hogy van büszkesége, tehát nem az a könnyen beadja a derekát típus, de ha igazán fontos vagyok neki,akkor félre fogja tenni a büszkeségét,úgyhogy köszi a tanácsot,megpróbálom.
2012. febr. 3. 19:50
 7/12 A kérdező kommentje:
ha erre továbbál,az csak azt bizonyítja,h nem is kellettem neki,
2012. febr. 3. 19:52
 8/12 anonim ***** válasza:
ennyi
2012. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért kíváncsi lennék, hogy ha a többi lányt is megkérdeznénk, ők vajon mit mondanának?


Lehet azt, hogy: "A többi lányt csak hülyíti, de velem teljesen más és ezt meg is mondta nekem"

2012. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagy casanova az biztos : )) DE konkrétan is tudom, h velem más,mert amikor suliban vagyunk,mindig az én társaságomt keresi,velem van szívesen,puszit is csak nekem ad,a többiekkel nem nagyon foglalkozik,csak annak bókol aki éppen az útjába kerül : ))
2012. febr. 3. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!