Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mennyire beteges az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire beteges az, hogyha a pasi ennyire retteg a gyerekcsinálástól?

Figyelt kérdés

Párom soha nem akar gyereket.E miatt sexuálisan alig mer hozzám közeledni,ha közeledik is durex extra safe-vel,de akkor se mer elmenni.Egész nap arról beszél mekkora felelőség a gyerek,meg,hogy mennyire rossz dolog az.(én nem is akarok még gyereket)

Ti mennyire viselnétek el ezt a helyzetet?


2012. febr. 5. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:

hát ez érdekes ..most vagy tudat alatt akar ..csak tudta felett tiltakozik ..vagy valami trauma van a háttérben .

mondjuk már volt terhes tőle valaki ..és nem lett jó vége ,érzelmileg.

Miután nekem az első kapcsolatomban becsúszott abortuszra mentem ,és utána gumi nélkül 1x ment el bennem ,gumival is nagyon nehezen. Szerintem ez valami trauma.


Ja ..és valahol a szexben mindig benne van a rizikó -ezt vagy megérti vagy nem .Amúgy ez az életben mindenre igaz .

2012. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem ez természetes reakció:)

Tényleg felelőséggel jár, ebben teljesen igaza van. Egy baba miatt sokmindenről le kell mondani, de annál többet ad vissza:)

Ha te sem akarsz még akkor nincs itt gáz. :)

Ha már régóta vagytok együtt akkor én ajánlanám hogy szedj fogamzásgátlót, a barátod is megnyugszik, és közeledmi fog, és idővel ha már készek vagytok rá ( anyagilag és lelkiekben is) akkor vállaljátok.

2012. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez valami trauma,bár manapság egy csomóan azzal jönnek a gyerekkel tönkre teszed az életed,meg mindenről le kell mondani..na ez a baj ez a felfogás,a gyerek nem rossz dolog,nem kell mindenről lemondani,nem rontja el az ember életét,sőt még egy értelmet ad az ember életének,beszínezi az ember életét,igen lehet vannak nehezebb időszakok,és problémák,lehet nem lehet csak úgy ide-oda menni,mert mondjuk kell valaki aki vigyáz rá,de hidd el nekem ,20 évesen terhes lettem,megtartottuk,és nagyon örölünk mindketten,mert csak boldogabb,színesebb és mozgalmasabb lett az életünk,magyarázd el neki,hogy akinek gyereke van nem hal meg,mert ez a hozzáállás nem normális,oké hogy nem akar gyereket,dehogy ennyire retteg,akkor menjen papnak inkább és fogadjon cölibátust,akkor nem lesz apa
2012. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem kötteti el magát?
2012. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Az első válaszolónak üzenem, hogy te egy mocskos gyerekgyilkos vagy! Azt kívánom, hogy dögölj meg te is és az az orvos is, aki az abortuszt végrehajtotta!


Nem tehetek róla, de gyűlölöm az ilyen embereket! Nem is emberek vagytok, hanem szörnyek!

2013. jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az a beteges, ha egy pasi gyereket akar.
2013. dec. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
első te nyomorék...abortusz után gumi nélkul csinaltad megint? retkes gyerekgyilkos
2013. dec. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!