Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy nem merek odamenni hozzá?

Figyelt kérdés
van a sulnikba egy pasi,elég népszerű,sok barátja van, amikor csak egyedül van,akkor odamegyek hozzá,és jól érzem magam vele,kicsit zavarba vagyok ugyan,de jókat szoktunk beszélgetni...de ha mások is vannak vele,akkor nem merek odamenni hozzá,próbálok úgy tenni,mintha nem venném észre, ez gáz?

2012. febr. 5. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel, szerintem az.
2012. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de legyél vele sokat, lehet ő is érez irántad valamit. Nem érdeklődik ő irántad? Mert ha igen lehet bejössz neki.
2012. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mármint normális? vagy gáz?
2012. febr. 5. 12:23
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, szokta keresni a társaságom,szívesen van velem,mármint ha észrevesz,mindig odajön hozzám,köszön is nekem mindig
2012. febr. 5. 12:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy ha direkbe odamész valakihez ismerkedni, az sose működik, mert az az érzése támad olyankor a másik félnek, hogy a másik egyből többet akar tőle.

A megoldás az, hogy "természetes módon" valahogy beszélgetésbe keveredsz vele.

2012. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!