Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veletek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek hogy szakítottatok valakivel régebben, de igazából nem azért mert valami különösebb megbocsáthatatlan oka lett volna? Hanem

Figyelt kérdés
mert mondjuk úgy éreztétek hogy nem éltétek ki magatokat, és úgy éreztétek hogy még érdekelnek más emberek is, és még ismerkedni akarsz. De akivel szakítassz e miatt, arról tudod hogy igazából semmi komolyabb baj nincs vele, jó vele lenni, és tudod hogy később talán soha nem találsz még egy ilyen embert, és most lehet hogy nagy hülyeséget csinálsz azzal hogy szakítassz azzal akivel jó lenni, és lehet hogy talán soha nem talász később ilyet.
2009. jún. 1. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
en szakitottam egy fiuval... meg csak 16 eves voltam, 3 hetet "jartunk" ö nagyon szerelmes volt belem, en nem voltam bele (nem hitegettem, megmondtam neki, ö meg azt mondta, hogy kivarja, hatha), tudom, hogy a csillagokat is lehozta volna nekem, de 3 hetnel tovabb megsem birtam, bar mar akkor tudtam, hogy talan soha senki nem fog mar ilyen intenzitassal szeretni... neha kicsit "visszasirom", prsze nem komolyan, nem konkretan öt, mert valamiert megsem tudtam beleszeretni, csak az erzest, hogy valaki ennyire szeret, hogy valakinek ennyire fontos vagyok... :(
2009. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem baj, ha így érzed, akkor szakíts vele, mint hogy megcsald. mindennek vége van egyszer... és lehet találsz egy jobbat aki jobban fog szeretni:)
2009. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden emberben motoszkál olykor ez az érzés, hogy kíváncsi. Viszont ha téged jobban érdekel az hogy milyen lehet más emberekkel ágyba bújni, kézenfogva mászkálni, akkor neked nagyobb a kíváncsiságod mint a szerelmed.. sztem. Ha meg csak szabad életre vágysz bulikra mászkálásra, akkor ezt meg lehet beszélni a másikkal hogy lazítsatok a dolgon, aztán előbb-utóbb kiderül mizujs :)
2009. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyetértek részben az utolsó válaszolóval, de nem gondolod hogy a másiknak milyen rossz lenne azt látni vagy tudni róla, hogy a párja másokkal kalandozik és TALÁN a végén visszamegy hozzá? inkább szakítsatok mint reménykedjen a másik és szenvedjen!
2009. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyat biztos nem fogok találni aki jobban szeretne. Mert nála nem szeretett jobban eddig senki, és ez a baj, hogy lehet hogy nem is fog így szeretni senki, elfogadott minden hülyeségemet, úgy ahogy vagyok, pedig nem vagyok egy egyszerű eset.
2009. jún. 1. 20:37
 6/7 anonim válasza:
szerintem attól függ..hány éves vagy? eddig csak azt írtad, h ő mennyire szeret...te mennyire szereted őt?
2009. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
27 vagyok és szerintem én is szeretem nagyon
2009. jún. 2. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!