Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérzed ha megcsalnak? Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérzed ha megcsalnak? Volt már olyan hogy úgy érezted hogy megcsaltak és később be is igazolódott?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy valakit addig gyanusítgattam, hogy megcsal, míg végül megcsalt. A féltékenység legaljasabb kapcsolatromboló...
2012. febr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én azt álmodtam hogy megcsalom... aztán kiderült hogy ő csalt meg a valóságban :D
2012. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen,sajnos. én rendszerint megérzem,már azt is,ha a neten csajozik a párom.
2012. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen. Meg lehet érezni, ha valami már nincsen rendben.
2012. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen én is megéreztem és később be is igazolódott. Sajnos ez van. Sőt egyszer nagyon régen álmodtam, hogy megcsal a párom egy lánnyal és amikor felriadtam örültem, hogy ott van mellettem és csak álom volt. Nem mondtam neki akkor csak amikor kiderült, hogy az amit álmodtam a megcsalás előtt kb 1 évvel az beigazolódott.Ugyanaz a lány ugyanaz a szitu. Érdekes az biztos. Pedig sohasem voltam féltékeny, csak máshogy kezdett viselkedni ami arra utalt, hogy van valaki. :-(
2012. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én mind a 4x megéreztem. volt olyan h ismerőse lett fb-n egy csaj, és csak megérzés volt h vele csalt meg...

aztán kiderült 3 héttel később, hogy egyszerre jár vele, meg velem.:) na de nem bánom, hogy ilyesmik történtek velem...hisz tapasztalat, hogy s*ggfejekkel ne kezdjek.:)

18/L

2012. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, mindig. Megváltozik a viselkedése, apró jelek, de meg lehet érezni.
2012. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
igen, pont akivel gondoltam :S
2012. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt álmodtam hogy megcsaltam a barátomat, de nem akartam, mert nagyon szeretem, és a barátom is megcsalt egy lánnyal akivel Franciaországban volt egy apartmanban snowboardozni. Elvileg nem volt semmi kint, és tudtommal idáig nem csalt meg, remélem így is marad.
2012. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

18:33as válaszoló vagyok.

Mármint hogy az álmában csalt meg :D

2012. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!