Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elutasítotok valakit akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elutasítotok valakit akár élőben akár valamilyen írott formában azt hogyan teszitek?

Figyelt kérdés

1,nem kerteltek és megmondjátok a tutit

2,finoman célozgattok rá

vagy hogyan? és ti szoktatok jönni azzal hogy de attól még lehetünk jóban, meg találkozhatunk is meg ilyenek.


2012. febr. 6. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel, hogy ha utalgatsz az nem mindig tiszta és félreértésekhez vezet.

Nem szabad kertelni, úgy világos.

2012. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Élőben illik elutasítani akárkit is :) Írott formában szerintem nagyon gerinctelen, hogy nem mersz a másik szeme elé állni :)

És meg kell mondani a tutit, nem körül írni, célozgatni :)

Azt meg senkinek se szoktam mondani hogy lehetünk barátok :) Ha barátként akar tekinteni rám, akkor úgyis jelentkezik :)

2012. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Macs1209 ***** válasza:

Elmondom neki, hogy mint nő, nem az esetem. Finoman,

nem bántom meg, de nem célozgatásokkal, csak egyenesen.


És attól független, hogy nem jön be mint nő, attól még

barátnak simán belefér! De ezt sem az ócska "legyünk

csak barátok" dumával intézem, azzal kb megbántanám.

2012. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
anyi hogy "nem"
2012. febr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!