Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valakinek valamilyen jol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek valamilyen jol bevalt modszere szerelmi banat ellen?

Figyelt kérdés
Mar honapok teltek el, de en meg mindig nem birom kiheverni, hogy megcsaltak. Meg mindig en erzem magam megalazottnak, kihasznaltnak. Semmibe se vett a volt parom es nem tudom, hogy tehetnem tul magam rajta. Kezdek depresszios lenni. Koszonom a valaszokat..

2012. jan. 14. 15:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

sport

csokoládé

2012. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sport futás pia csoki nagy takarítás zene buli más pasik barátok talán ennyi jutott eszembe .
2012. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
1éjszakás
2012. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
igyal sokat majd az elvonon lehet ismerkedni:P
2012. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

futas, pia, csoki csak egy kis idore feledteti velem a dolgokat. Aztan ujra depresszio. Mar nem akarom, meg akarok szabadulni tole. Azt tudom, hogy orokre sebet hagyott bennem, de legalabb a sirogorcsoktol es a depressziotol szeretnek megszabadulni.Egyejszaka azt hiszem nem jo otlet, bar probaltam de megalltam meg elotte. Utana meg rosszabbul ereznem magam. Uresseg van bennem es fajdalom..ami gondolom temeszetes ilyen esetben. Csak nalam ez mar honapok ota tart es egyaltalan nem enyhul. Nem tudok aludni se.

Egyejszakas azt hiszem n

2012. jan. 14. 16:00
 6/16 A kérdező kommentje:
az utolso sor torolve!
2012. jan. 14. 16:01
 7/16 anonim ***** válasza:
gyere ossze vkivel s ugy sokkal konnyebb. persze vki komollyal.
2012. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne jöjjön össze valakivel, csak hogy elnyomja a szerelmi bánatot...


Én is ebben a cipőben járok, azt tudom javasolni, hogy ismerkedj, beszélgess (egyelőre ne párkapcsolati szándékkal), hallgass zenét.

2012. jan. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Cáfolom, hogy az egy éjszakás vagy egy másik szerelem megoldás. Mert ha mégse hozza meg az eredményt ,akkor közölheted a pacákkal, hogy bocs, de nem váltál be mint fájdalomcsillapító! :/
2012. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
kérdező, 4. válaszodra reagálva. sport, pia, csoki, (én hozzávenném még a tanulást is, mert a bizonyítási vágy nagyon erőssé tesz, és ha sokat tanulsz, dolgozol, az már rövid távon is nagy előnyt jelent), És ezekkel egy-két hónapig elfeleded a szerelmi bánatot, majd 1-2 hónap múlva megújult, jobb emberként kezdhetsz új kapcsolatot.
2012. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!