Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9hónapja van barátnőm és mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9hónapja van barátnőm és mai napig kérdezgetem ami őt idegesíti. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A múltjáról kérdezgetem hogy kivel mit mikor hogyan hányszor???csinált! ez gondolom beteges főleg 9 hónap után is.kevésnek érzem magam hiába mondja hogy én vagyok neki a legjobb és (szép srác is vagyok)nem nagyképűség!eddig elötte 1 bnőm volt 4évig és tényleg jó vagyok a barátnőmhöz.de minden napom görcsösen telik emiatt,folyton agyalok magam és őt is tönkreteszem!az első hónapokba átvert ilyen dolgokkal és azért vagyok bizalmatlan!orvos ezen nem segíthet..volt már valaki ilyen helyzetbe?? mi ilyenkor a helyes út?? szeretem a barátnőmet de fáj minden ami a múltja(pl meglátok egy névnapot a naptárba és tudom hogy volt olyan nevű emberhez köze a gyomorgörcs belém áll aznapra..stb még ezer ilyet tudnék mondani:):S légyszíves értelmesen köszönöm 21/F
2012. febr. 6. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy kicsit paranoiás??hagy legyen már szerencsétlennek némi magánélete....
2012. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Macs1209 ***** válasza:

Nézd, ha sokáig emlegeted a multat, el fog hagyni. Ő akkor lezárta, amikor veled kezdett, ne nyisd fel..


Iskolapéldája az exhez visszazavaráshoz...

2012. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha kell a barátnőd, akkor erről leszoksz, mert ki fog dobni. Ilyen egyszerű.
2012. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De borzalmas emberekkel volt előttem..csak nem vágyna vissza.nemtudom hogyan cselekedjek?
2012. febr. 6. 19:33
 5/12 Macs1209 ***** válasza:

Ha ő túltette magát rajtuk, te miért nem tudod?


A múltat el kell felejteni, lezárni. Mert így

kb az elmegyógyban kötsz ki, vagy az uctán (étsd

ki fog rakni, mert ilyen mentalitású ember egy

nőnek sem kell)

2012. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

>az első hónapokba átvert ilyen dolgokkal


Milyen dolgokkal?

2012. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 MuGlY ***** válasza:
Pont ez van velem is..jo lenne nekem is egy jo valasz.. P ont ez a mese nallam is mintha magamra ismernek ..
2012. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem mondta el kivel hányszor csinált intim dolgot..vagy pl valakiről azt mondta csak csók és közbe több is volt!ezek mind fájtak mivel egy helyen lakunk és ismerem a város nagyrészét
2012. febr. 6. 19:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezzek a kiváncsisággal csak magadat bosszantod. Én ilyeneket eleve meg se (merek) kérdezni.
2012. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
tudom de mégis érdekel ,mert nem akarok a város ribijével együtt lenni... érthető szerintem de kezdek túlzásokba esni
2012. febr. 6. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!