Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, Lányok, számomra érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok, számomra érdekes helyzetbe kerültem, érdekelne a véleményetek? 4 év együttélés után különmentünk, amit én nem szerettem volna. Nem akarta már a kapcsolatot, majd megkeresett, hogy mégis.

Figyelt kérdés
Tehát rá 1 hétre újra együtt,de 50km távolságra egymástól.Ugyanott már nem akar együtt élni,szerinte jobb lenne ahol most én élek(Pest).3 hónapja várok,h legyen valami,de úgy néz ki még várnom kell!
2012. febr. 6. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet mégsem jött be neki az,akivel össze akart jönni,így vissza akar térni hozzád....
2012. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egyéb lehetséges feltevés?fiú vagy?
2012. febr. 6. 22:31
 3/3 LolleBaba válasza:

Szia.

Nem szeretnélek elszomorítani, de valószínű hogy az első válaszadónak van igaza... Nekem nem teljesen ilyen helyzet de hasonló volt. Én is megismertem valakit, de ezt én közöltem is a volt párommal. Nem akart elengedni, de mondtam, hogy kényszerből nem lehetünk együtt. Ahogy ti is mi is szétmentünk, de nekünk már nem volt újrakezdés.


A tény az, hogy biztos volt valaki aki megszédítette, de vagy rájött hogy mit veszíthet ha nem veled marad, vagy szimplán kikosarazták...


L/20

2013. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!