Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lánynak minden tettedde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak minden tetteddel jelzed, hogy szereted, akkor miért nem tesz semmit?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy ki kéne mondanom,hogy szeretlek? vagy járjunk vagy mi?!

Vagy egyszerűen csak nem érdeklem a lányt,és azért ilyen távolságtartó néha,

egyszerűen nem értem,mert néha meg Ő keres meg,és szimpatizál velem.

Nem értem miért ilyen változékony mint az időjárás.

Azt még a vak is látja,hogy bejön nekem,ezt biztos észrevette, gondolom ha nem kellenék neki,vagy zavarnám,akkor azt megmondta volna.

Most vajon arra vár,hogy kiadjam Neki az érzéseimet?


2012. febr. 6. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.A nők meg szeszélyesek,pont ez teszi őket megunhatatlanná.22/F
2012. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De én meg olyan vagyok,aki ezt nem tudja kimondani,pláne úgy ,hogy nem is vagyok biztos a lány érzéseiben.
2012. febr. 6. 22:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg tőle,hogy tetszel-e neki..
2012. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ember. Pont ez a lényeg. Nem szabad. A lányoknak a rejtélyesség kell, nem az hogy nyíltan kimutasd az érzelmeidet. A lányok nem a szóból, hanem a kisugárzásból, feromonfelhőből és a csendes jól elkapott pillanatokból fogják érezni. Ösztön.
2012. febr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát jó,de így soha büdös életben nem fogunk összejönni...:/
2012. febr. 6. 22:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Csak kicsit nyugodj le. Legközelebbi találkánál legyenek csendes percek, vonuljatok csendesebb helyre. Símitsd meg pofiját és nyomj a szájára egy nagy csókot. Ha ebből nem ért, akkor hagyd a p1csába.
2012. febr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Esetleg mint barát tekint rád, mint ember fontos vagy neki ezért érdeklődő. Pl nem jössz be neki, de nem karja összetörni az önbizalmadat.
2012. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hihetetlen de igaz: a nők sem gondolatolvasók....főleg akkor bizonytalanok ha róluk van szó. azt bárki megmondja ha a barátnője tetszika sarokban ülő palinak, de ha valakinek ő tetszik, azt nem merti elhinni, így már feltételezni sem. akkor pedig hiába adsz jeleket amik a barátnőknek már nyilvánvalók...

bezony fiam. ki kén mondani.

2012. febr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha tudja/mindenképp látta már hogy érdeklődsz iránta és még nem csevegett veled nevetve, akkor nem tetszel neki.


Soha nem fogja megmondani hogy ne szenvedj, mert nincs értelme, mert besz*riak.

2012. febr. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De csevegett már velem nevetve
2012. febr. 7. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!