Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta vagytok együtt a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta vagytok együtt a párotokkal? Úgy szereted mint a legelején? Mi a titkotok kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Csak egy kis tanulnivalo mindenki tanuljon másiktol hogy tökéletes kapcsolatot alakitson ki,rámfér na meg kiváncsi is vagyok :))


19/F


2012. febr. 4. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

3 éve, ugyanúgy szeretem őt, sőt jobban is hónapról hónapra. Bebizonyítja mindig, hogy fontos vagyok neki. Mindig próbálunk új dolgokat kitalálni.

19L

ő 23F

2012. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

7éve

Jobban szeretjük egymást. A titok nyitja: oda kell figyelni a másikra (mint a kapcsolat legelején:) )

én 29n

ő 35f

2012. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

mi 5 napja nem vagyunk együtt a majdnem 3 évig tartó kapcsolat után....naggyon jó egyszerűen remek....azóta kollégáimmal barátaimmal járok el esténként erre arra, illetve több órát vállalok munkahelyemen..és próbálok beletörődni ami nem túl könnyű de nem baj ilyenkor át szoktam váltani se*ggfej stílusba és úgy könnyebb.


De azt hiszem most jó darabig csak heti 1-2 alkalmi szex fog érdekelni.

2012. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
bizony:) jobb a másokkal genya lenni csak mert neked rossz tapasztalatod volt:) ennyi erővel minden 3. ember legyen taj paraszt
2012. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
így van! az is leszek de nem paraszt csak egy seg.gfej! mert néha jobb érzés!
2012. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi 9 hónapja vagyunk együtt, de 1 hónapja csak napi pár percet tudunk skype-olni, és így lesz még 5 hónapig. Ettől még ugyanúgy szeretem, kitartok mellette, várom haza. A lényeg, amit már írtak, odafigyelni a másikra, kedveskedni, bókolni.. bizonyítani a szerelmet.
2012. febr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Légy aminek jónak látod, csak nehogy téged kezeljen majd le egyszer az aki NEKED tetszik. Mert akkor ugye ő lesz a rossz, hogy mekkora s*eggfej.

Az utolsó emberkének gratula! Ha valóban így áll a helyzet, nem is kitartásotok van! Drukkolok!:)

2012. febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
1 hónapja vagyunk együtt. persze nagyon szeretem, jó vele, tervezgessük a jövőt, megjegyeztem pár dolgot az előttem íróktól, remélem a mi kapcsolatunk is megéri, az 1 2 3 évet.:D
2012. febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Több mint másfél éve:)és nagyon imádom a barátomat napról napra jobban:)<3
2012. febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7 éve! Dehogyis szeretem, úgy mint a legelején! Olyan nincs! Aki mást mond, az hazudik, vagy hiszékeny, vagy álomvilágban él!Ettől persze még lehet jó a kapcsolatunk...
2012. márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!