Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az exemet?

Figyelt kérdés

2napja szakítottunk a barátommal , de nem tudom elfogadni.

Röviden, én túl féltékeny voltam ő pedig elvesztette a bizalmát felém , mert kutakodtam utána és persze kiderültek olyan dolgok amik nekem rosszul estek de ezt ő nem érti meg, csak engem szidd hogy mennyire csalódott bennem. Viszont mondta ,hogy nagyon szeret és nehéz lesz engem elfelejtenie. Először én mondtam,hogy akkor fejezzük be...de végül ő mondta ki,hogy vége.


Mi tévő legyek ? Vissza fog jönni vagy ne reménykedjek ?

Nekem nagyon rossz 2napja csak sírok és magamat okolom emiatt :(


20/L


2012. febr. 6. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
kiderül, hogy keres-e vagy sem, vagy ha mondjuk te keresed 1-2 hét múlva (előbb szerintem ne), akkor meglátod, hogy hogyan reagál rá. de szerintem ne pitizz neki semmiképp. majd túlteszed magad rajta. amúgy meg - ha ennyire nem volt már meg a bizalom köztetek, nem tartom jó ötletnek újrakezdeni. nem véletlen mondják, hogy olyan, mint egy váza. ha széttörik és összeragasztod, ugyanolyan már sosem lesz.
2012. febr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne okold ez miatt magadat! Ilyenkor hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy minden szép és jó volt, csak mi tettük tönkre. Ha egy nővel éreztetik, hogy fontos, és szükségük van rá, akkor max. csak egy egészséges féltékenység lesz benne. Saját tapasztalat. A párkapcsolataimban nem voltam féltékeny, mert tudtam, hogy szeretnek, és értékelnek. Azonban a volt párkapcsolatomban kifordultam önmagamból. Úgy éreztem, hogy nem vagyok fontos, nem törődnek velem, és semmibe vagyok véve. Ezért odáig jutottam, hogy nem tudtam megtűrni már semmilyen nőt a párom mellett, és ha nem írt vissza azonnal, máris azt gondoltam, hogy más nővel van. Nem szeretett engem, és semmire nem becsült. Nem számított, hogy tisztességes, csinos, vonzó és szerető nő vagyok, aki törődik vele, és tiszta szívből imádja. Ez neki nem volt elég, mert neki nem erre volt szüksége. Igazam lett, és félre is lépett. A féltékenységem nem volt alaptalan, mert utólag kiderült, hogy már a kapcsolatunk eleje óta lefeküdt egy másik nővel.. egy utolsó riheronggyal, aki fűvel fával lefekszik. Ez kellett neki, megkapta.
2012. febr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

vazze... találtál olyan dolgokat amik meg bántottak és még neki áll feljebb? höööööööööö?.... nem értelek minek sírsz egy olyan után aki átb@sz?.....2 nap meg kevés idő.... várj 2 hónapot talán akkor kezdenek halványulni az érzések!.... jah és szerinted ha annyira szeret mint ahogy mondja akkor miért is akad fent ennyin?...hmmm?... talán mert van egy "B" terve is.... én azt mondom nyomjál rá egy brióst a dologra és legyél erős!:)...jah és ha vissza csábítod és baj lesz üzenem előre is!...

ÉN MEG MONDTAM!!!!

2012. febr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!