Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket nem zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket nem zavar, hogy a pasitok megdugná a fél világot mellettetek?

Figyelt kérdés
csak nem teszi meg.. (egy ideig)
2012. febr. 7. 09:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%

amíg nem teszi meg, nem

ha megteszi, akkor meg már nem a barátom és nincs közöm többé hozzá.


De az én esetemben annyira belém bolondult a barátom, hogy azt furcsállnám ha más nőre nézne.

22/L

2012. febr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

82%

pedig megteszi

2012. febr. 7. 09:28
 3/19 Macs1209 ***** válasza:
100%
Akkor örülök, hogy a 18%-ba tartozok :)
2012. febr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem :D első válaszolónak írtam
2012. febr. 7. 09:31
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Az enyém is a 18%-ba tartozik, de egyetértek azzal, aki azt írta, hogy amíg csak feltételes módban beszélünk róla, addig nem zavar.

Szerintem a hűség semmit nem ér kísértés nélkül. Akkor ér valamit, ha a kísértések közepette minden nap újra és újra egymást választjuk.

2012. febr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha mazochista lennék, nem zavarna. De, mivel normális értékrenddel rendelkezem, takarodjon a fenéba az ilyen hapsi!
2012. febr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Engem zavarna. Ha olyan vágyai vannak, hogy megkefélné a fél világot, hát tegye. De akkor ne menjen bele komoly kapcsolatba. Nekem komoly férfira van szükségem, nem egy olyanra, aki ha meglát egy nőt, azon nyomban magára húzná. Az ilyen ne vállaljon kapcsolatot. Aki megkefélne mindenkit, de Még nem teszi, az később megteszi.
2012. febr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%

A volt feleségemnek az mondtam, hogy majd akkor aggódjon, ha már nem a lányokat nézem meg. Sosem csaltam meg.

Az új kapcsolatomban a barátnőm van annyira intelligens, hogy tudja, vannak rajta kívül is vonzó lányok. Természetes, hogy megakad a szemem egy szép, csinos lányon. És az is természetes, hogy ha szakítanánk, akkor megdugnám a fél világot.

Mikor van barátnőm, akkor is látom a lehetőséget és a kísértést, de eszembe sem jut tenni érte valamit.

2012. febr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%

Az a férfi nem mond igazat aki azt állítja, hogy csak a barátnőjére tud szexuálisan tekinteni.


Vannak erre jó megoldások :D

2012. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Egy normális értékítélettel rendelkező nősténypárducot ez zavarna....engem is :D
2012. febr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!