Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, írnátok példákat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, írnátok példákat, amikor nagyon megalázott egy lány?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 10:39
 1/5 Macs1209 ***** válasza:
Nem volt ilyen. Hogy miért, ne kérdezd.. Csak normális lányokkal kerültem kapcsolatba :)
2012. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen csúfolt :( 4-9.-ig
2012. febr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
fú én azt a mai napig szégyellem, de én azt hiszem, "aláztam" meg fiút. 7-8 éves lehettem, és egyik nap valami nagyon csúnyát mondott nekem egy osztálytársam (nem emlékszem, h mit, de bántott. ráadásul az a fiú tetszett is nekem). és aznap (meg úgy általában) már nagyon tele voltam mindennel, úgyhogy a bántásra úgy reagáltam, h megdobtam egy kővel. szerintem nem volt nagy kő, szóval nem fájhatott neki, meg biztos nem volt benne nagy erő, de sírva fakadt. ez eléggé megalázó lehetett számára. (fú így visszagondolva égetnivalóan rossz kölyök voltam.)
2012. febr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem már az is meg alázó,hogyha valami olyan beszélgetést is elmond a barátnőinek amit nem szabadna olyan kiszolgáltatottan érzem magam.
2012. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez bele tartozik-e, de nekem nagyon rosszul esett, amikor két lány, ( különböző időben ) a képembe röhögött, nem tudom miért, csak az egyikre sejtem mi lehetett, de az esett legrosszabbul.
2012. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!