Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "szerezhetnék" barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "szerezhetnék" barátnőt ebben az eltorzult világban?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nem nagyon tudok úgymond lányokkal közelebbi kapcsolatba kerülni.Volt már hogy egész jól álltam vele, de akkor jött ez az ugrásszerű változás a világban.

Megjelent az általam utált facebook, jöttek az "okostelefonok", stb.És ezért az úgymond barátnőm ( nem volt még valami komoly a kapcsolatunk még) egyik napról a másikra úgymond leváltott.És mivel én nem facebook-ozok , ezért nem kerültem be a menők csoportjába , ahol vagy a party-arc lányok illetve az agyongyúrt, agyatlan fiúk vannak....

A barátaim mondták hogy kellene nekem egy barátnő és akkor talán más lenne a világszemléletem, de nem nagyon ment , mivel ugye nem voltam "menő".

Nem értem, hogy a szép, csinos és okos lányoknak miért kell az agyongyúrt, óvodás szintű szellemi képességekkel rendelkező fiúkkal lenniük.(Ilyenkor gondolok arra, hogy szeméttel , kaviccsal dobálózás, verekedés.....)


A válaszokat előre is köszönöm, és azt szeretném, hogy valami útbaigazítást is ki tudnék bogozni a válaszokból.


16F


2012. febr. 7. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
'Gyúrjá' te is vazze!!!!!
2012. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem olvastam el de kisfiam ez nem társkereső ;)
2012. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

csak annak torz a "világ" ezen része aki alapból egy lúzer, mert nem képes saját fejből improvizálni, ezért internetes honalpokon gyűjt öltetet. De aztán teljesen kiakad azon, mikor egyik kommentelő azt mondja neki, hogy



ma 14:10


CyberKing üzenete:


Fiam, hát ne legyél f@sz... Ha egyedül nem fogsz barátnőt keríteni, akkor interneten se fogsz. És ha ehhez is segítség kell, akkor biztosan ahhoz is segítséget fogsz kérni, hogy hova kell rakni a micsodádat.


Ez a választ 100% hasznosnak tűnik


Na... mire leírtam CyberKing pont megelőzött... De igaza van...

2012. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
CyberKing vagy miacsoda üzenetének a végén nagyot röhögtem :D
2012. febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Te be akarsz kerülni a 'menő party-arc lányok illetve az agyongyúrt, agyatlan fiúk" csoportjába, ami azon dől el, hogy van-e fészbúkod vagy nincs?


Ja, és attól, hogy nem érted a fészbúkot, még nem lesz az a sátán műve, ahogy divatos hinni mostanság, nem a hülyetiniket kell alapul venni, és miattuk agy nélkül utálni az egészet. Nem vall sok észre.


De egyébként is, 16 éves gyerek vagy még, úgyhogy ne sírjál.

2012. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem!

Én nem akarok bekerülni közéjük és elveszteni az egyéniségemet.

csak egyszerűen nem értem, hogy miért pont velük foglalkoznak a lányok.

A facebook-os bejegyzéshez hozzáfűzném, hogy attól még hogy fenn vagyok, attól még nem leszek menő, mivel ahhoz 800 000 képet kellene megosszak, like-oljak stb. és ez szerintem nem normális.

2012. febr. 7. 14:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát tudod attól még hogy nincs face-d lehetne barátnöd de hát én már tudom hogy mért nincs. Köszönjük hogy megosztottad velünk a belső tulajdonságaid.
2012. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy sportolsz, kicsit formába hozod magad, adsz magadra, még nem veszik el a személyiséged, valószínűleg azért foglalkoznak velük a lányok, mert magabiztosabbak, mint te vagy.
2012. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pár év tartós párkapcsolat vagy ne adj Isten házasság után úgyis rá fogsz jönni, hogy sz*rt sem ér az egész, mert a nők úgyis mindig hazudnak, átverik az arcod, kihasználnak és megaláznak. Spórold meg magadnak a kudarcokat: ha nőre vágysz, menj el egy fizetős lányhoz, egyébként meg éld az életedet, csináld azt, ami tetszik, és sz*rd le a "hogyan szerezzek nőt" kérdést magasról. Egy 30 éves nős ffi
2012. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Attól hogy valaki karban tartja a testét, sportol, erősödik, egy kis izmot vesz fel mert nem akar egy dagadt, vagy épp pálcika gyerek maradni aki rohad a gép előtt folyamatosan,

azt miért kell egyből party-arc, agyatlan, és egyéb jelzőkkel illetni...


Egy rohadt nagy hibád már ebből a kérdésedből látszik, k.rvára általánosítasz, és ezért nem is tudsz senkit sem igazán megismerni, mert mindenkit megítélsz elsőre, hogy ez az izomagyúak csoportjába tartozik akkor nem is foglalkozok vele mert tuti lenéz vagy akármi....


Kicsit nyisd már ki a szemed és ne a rosszat lásd mindenkiben...


Osztálytársam is agyatlan izomagyú, és valahogy mégis 4,6-os átlaga lett és nem party-arc és nem képzeli feljebbvalónak magát a másiknál...

Szal ennyit erről, van még mit tanulnod


ha meg csajt akarsz, legyél határozott, humoros, és ne a rosszat keresd embertársaidban

2012. febr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!