Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen a következő lépés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés? Tanácstalan vagyok pls segítseteeek!

Figyelt kérdés
Megismertem egy nagyon aranyos, jófej, helyes fiút a gimiben. Beszélgettünk, néha ő jön oda hozzám, néha én megyek hozzá. Kb. 1 hete ismerem. Msn-en is beszéltünk már. Amikor legutóbb találkoztunk megálltunk egymás előtt, pár másodpercig bámultuk egymást, majd kicsit megöleltem, nem ölelt vissza, nem is lökött el. Ezután nem lesz gáz ha pl. holnap odamegyek hozzá csak úgy dumálni? Vagy pl. elhívhatom már valahova kettesben? Nem tudom mi legyen a következő lépés. Segítsetek lécci.
2010. okt. 17. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
De istenem ezt most nem azért mondom mert genyó vagyok de ez már az x-edik ilyen kérdés ma ha nem ölet vissza és nem lökött el akkor azt jelenti hogy még nem tud dönteni menj oda hozzá nyugodtan beszélgetni meg akár el is hívhatod (aminek fordítva kének lennie)
2010. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ezután nem lesz gáz ha pl. holnap odamegyek hozzá csak úgy dumálni?"


NEM! :)))


"Vagy pl. elhívhatom már valahova kettesben?"


IGEN!!! :D

2010. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hívd el valahova ahol kettesben tudtok beszélni pl hozzád amikor elmennek a szüleid
2012. jún. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!