Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évfordulót "kötelezően"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évfordulót "kötelezően" megünnepelni?

Figyelt kérdés

Ma van az évfordulónk.

A barátom alapból nem az a romantikus típus,és én sem. Vagyis nyilván igénylem,hiszen nőből vagyok,de az álcázott, muszáj-dolgoknak nem vagyok a híve.

De el nem tudom képzelni azt,hogy ezt az egy évet valahogy ne ünnepeljük meg.

Nagyon rosszul esne.

Én tervezem,hogy főzök neki valamit..gyertyák,ilyesmi...de most belegondoltam,hogynem valószínű,hogy tőle bármit is kapok,vagy máshogy állna a naphoz,mint egy átlagos,együtt töltött naphoz.

Nem akarom "rávenni",hogy ünnepeljünk,mert az gáz szerintem,ha csak azért csinálná,mert mondom, viszont az is rosszul esne,ha nem csinálna semmit.

Azért ez egy mérföldkő szerintem.


2012. febr. 7. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem dobd ki a pasid. Basszus az évforduló nagyon fontos dolog. Nem azért kell megünnepelni mert muszály, hanem mert örültök, hogy még együtt vagytok. És a pasi dolga megszervezni az évfordulót. Amúgy ilyet még nem hallottam h valaki ne ünnepelné meg az évfordulót. Ha ő leszarja az évfordulót, akkor szerintem téged is leszar, bocs hogy ezt mondom.Én sem vagyok egy romantikus alkat, de az évfordulót lehetetlen nem megünnepelni. Ha ő nem készül semmivel te se készülj.

22F

2012. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak nem a Volton jöttetek össze?
2012. febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolat az ahol nem ünneplitek meg, hogy régóta együtt vagytok? :S Én jól pofántörölném a pasid. Elég nagy tahó lehet.
2012. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!