Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ha a barátnőm lemegy egy barátnőjével és egy fiú csoporttársával megünnepelni vizsgát egy parkba, isznak, majd a barátnőm csókolózik a lánnyal a fiú előtt? Majd ezt a pasijának másnap elmeséli.

Figyelt kérdés
Én ezen kiakadtam. Akár máshol is, normális, ha egy lány, akinek van pasija, más fiút gyakorlatilag felizgat ezzel, hogy előtte smárol?
2011. jún. 7. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem már az sem normális, ha egy lány, akinek van pasija, egy lánnyal smárol. Ugyanúgy megcsalás, mintha pasival tenné.


20/N

2011. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg akár van pasija akár nics mindenképpen undorító
2011. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szóval, maradj reális, hogyan mondta el? Megbánta vagy nem?

Tudom, a piát nem szabad mentőövként emlegetni, de ne felejtsük el, hogy nagyban befolyásolja az ítélőképességünket.

Beszélj vele, ha megbánta és te úgy érzed ezek után is megtudsz bízni benne akkor szerintem ez (ha első és utolsó marad) nem szabad véget vessen ennek a kapcsolatnak. Mindenképp beszélj vele, hogy kiderítsd, hogy viszonyul ő ehhez az egészhez, majd utána döntsd, aztán cselekedj annak megfelelően.

Sok sikert.

2011. jún. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kereken megmondtam a barátnőmnek, h nyugodtan megcsalhat lányokkal, de ak készüljön róla videó! :D
2011. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő kiakadt rajta. Hogy mit képzelek? Ő a maga szórakoztatására csinálta, nem a fiúéra! Erre én mondtam, de hát ez hülyeség, akkor is izgatod vele. És hogy ezen én ne akadjak ki.
2011. jún. 7. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég érdekes. De ha ez nekik belefér...
2011. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

19:10 vagyok.

Hát ezek tudatába nem tudom érdemes-e folytatni, nem akarlak befolyásolni. A döntés a tiéd.

2011. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!