Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy férjem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy férjem és köztem el tűnjön a szakadék?

Figyelt kérdés
Amióta tudja,hogy babánk lesz olyan mintha nem érdekelném.Szabályosan fél a pocakomtól,pedig annak idején közösen döntöttük el a gyerekvállalást.A dolgomat nehezíti egy másik gyerek(a testvére lánya)Folyton nálunk van.Ha odabújok a férjemhez gyerek addig furakszik míg közénk nem bújik.A férjemnek meg persze tetszik.Már nem bírom elviselni a látványát annak mikor hozzá bújik és gúnyos vigyorral néz rám.Sokat veszekszünk a gyerek miatt.Úgy érzem azt a gyereket jobban szereti mint minket.A gúnyolódástól kíméljetek.Köszi.
2012. febr. 7. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
mivel az a "saját vére" persze, hogy jobban szereti. De hidd el, ha a közös babátok megszületik imádni fog téged is, őt is. A pasiknál ez egy leég fura gondolatmenet amit lefolytatnak, miközben te hordod a babát. Nem tudnak "ezzel" mit kezdeni. De remélem egészséges lesz a baba is és a párkapcsolat is.
2012. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amikor megkérdezed, hogy mi a gondja, akkor mit mond?


Amúgy ne haragudj, de szerintem gáz, hogy egy gyerekre vagy féltékeny.


28/n

2012. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Könnyen előfordulhat, hogy a terhességed miatt megváltozott hormonális rendszered "kerget depresszióba", és "normális" állapotodban nem így látnád a helyzetet. Mint férfi mondom Neked, hogy 99%-ban, amikor a nők azt gondolják, hogy valamiért neheztel a férfi, vagy haragszik, vagy már nem szereti, stb., semmi de SEMMI nincs valójában, sőt, a férfi FEL SEM FOGJA, hogy neked ilyen gondolataid, problémáid vannak.

Ami a valószínű helyzet:

- szeret

- szereti a lányát, de

- szereti a közös gyereketeket is

- veletek akar maradni


Megnyugodtál? Hidd el, ha egy férfinak valami kínja van, mondani fogja. Csak Ti nők várjátok el, hogy gondolatolvasók legyünk... :-)))

2012. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első rá tapintott a lényegre.. Ne aggódj.. attól még titeket is nagyon szeret!

Az igaz, hogy a férfiak többsége nem tud mit kezdeni a helyzettel.. Nálad mennek a hormonális és testi változások, amikhez neki is hozzá kell szoknia, és most első sorban vigyáznia kell rád.. A szeretet amit egy férfi a párja iránt érez annak kb fele szexuális vágy (is).. ami miatt ilyen helyzetben elég fura helyzet alakul ki.. (előrébb kéne kerülnie a törődésnek, ami itt lehet hogy nem történt meg).


Ez a saját véleményem.. nem voltam apa jelölt, vszleg egy ideig nem is leszek, én így látom :)

2012. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem féltékeny vagyok csak egyszerűen idegesít,hogy más gyerekével törődik az övével kapcsolatban meg semmit nem kérdez.
2012. febr. 7. 15:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs köztetek semmi baj. Csak Ő pasi és nem úgy éli meg a dolgot mint Te.Az Én párom is mindég zaklatott, hogy nem várom a babát? De igen, de mit kezdjek vele addig amíg a hasában van? Arra mindég figyeltem, hogy ne hajtsa túl magát, de mást mit tehet egy férfi? Nem fog baba ruhát válogatni meg hasonlókat.
2012. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ugorj át és nem lesz köztetek szakadék.
2012. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Grat. Jól választottál. :D
2012. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!