Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joggal hiheti a ferjem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal hiheti a ferjem hogy van koztunk valami?

Figyelt kérdés
egyik baratjaval,nagyon joba vagyok sokat beszelgetunk,majdnem mindenbe 1 et ertunk.ferjem sokat dolgozik es igy a haverja sokszor jatszik vagy elviszi a gyerekeim is focizni,korizni pizzazni stb.a gyerekek is szeretik ot.ferjem meg azt hiszi van koztunk valami azert csinalja pedig ilyenrol sosem volt szo koztunk.joggal feltekeny ?nektek ez hogy jonne le?
2012. febr. 6. 11:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Joggal hiheti ,valszin fickó többet akar, neked ez biztos tetszik? Ez látszik rajtad ,amikor a férjed is lát
2012. febr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb ki fog derülni. Nézz körül, millió történet erről szól. A sok tönkrement házasság, kapcsolat.

Van egy bizonyos távolság amelyet meg kell tartani mert ha nem, jönnek a problémák amelyek az ilyen barátságból következnek.

Nem írod, a barátnak van felesége vagy barátnője?

2012. febr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
felesege
2012. febr. 6. 11:37
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem jogosan esik rosszul neki. Mégiscsak ő a családfő, a férjed, a gyerekeid apja, értetek dolgozik. Erre egy másik férfi él veletek úgymond családi életet, és még a gyerekek is oda vannak érte...

Oké, hogy jóban vagytok, néha-néha játszik a gyerekekkel, de ne vigyétek túlzásba. A férjed legyen az első, és ne akarja őt pótolni egy másik férfi. Akkor inkább a férjeddel közösen próbáljatok több családi programot megszervezni.

2012. febr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyi a lényeg az,hogy beette magát a családod privát szférájába, szerintem te nem tartassz kellő távolságot, ha gáz lesz az a te hibád!!!
2012. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Te is érzel valamit, ha nem éreznél nem kérdeznéd meg sem! Még magadban sem vagy biztos!
2012. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
Állj a sarkadra és éreztesd a tenyérbemászó féreggel, hogy csak akkor jöhet nálatok, ha a férjed itthon van. Hogy mered odaadni a gyerekeidet egy fickónak?????? tudod mennyi beteg perverz állat van?? Sz.tem Te felelőtlen vagy!!!
2012. febr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
11.38 a ferjem pont ez vegett haragszik,hogy o a munka vegett van tavol mas meg bolonditja a gyerekeit.szerintetek nekem kene vele beszelni,hogy egy kicsit tavolabb legyen tolunk ,vagy a paromnak,hisz az o haverja?ne tudom o miert ilyen segitokesz.
2012. febr. 6. 11:45
 9/16 A kérdező kommentje:
ezert kerteztem mert nem tudom mit tegyek,nem idegennek adom a gyerekem,csak mar az fura tenyleg hogy haveri szinten sok ez a nagy torodes.irjatok le ti hogy reagalnatok le.koszi
2012. febr. 6. 11:50
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
Feküdj le vele aszt megkönnyebbülsz, férjed is jogosan verheti magát utána!! Úristen mennyire gyenge jellem vagy!
2012. febr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!