Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kenje be a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kenje be a párom a férfiasságát a Canesten krémmal?

Figyelt kérdés
Ha tudjátok légyszi átláthatóan és részletesen írjátok le!

2012. febr. 7. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nyom a kezére vele, és bekeni.. nem kell nóbel díj ahhoz, hogy egy ilyet megcsinálj.
2012. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a heréket is be kell, hátrahúzni a fitymát és a makk egészét, vagy vannak helyek amiket nem érhet a kenőcs, pl a tetejét, ne hogy bekerüljön a hugyvezetékbe stb?


mellesleg neki nincsenek tünetei.

2012. febr. 7. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatóban le van írva: vékony rétegben. És ugye mindenhol, a fityma alatt a makkot és a fitymát is, sőt lehetőleg az egész péniszt vékonyan.
2012. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a heréket nem kell.
2012. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom h lehet valakinek ennyi esze.

ha az arcodat kened akkor belekened a szemedbe is ???

persze h a hugyvezetékbe ne kenje bele, de nem durva krémrők van szó, szóval csak nyugodtan kenje be. semmi baja nem lesz.

a heréket bekenni?? XDDDDDDD

pfff vannak még hülyék

2012. febr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ez az első neki is meg nekem is és mivel orvos nem mondta, hogy mi a helyzet, gondolom az a leghelyesebb, hogy tájékozódom, és megkérdezem azt amiben nem vagyok biztos vagy nem tudom, még ha az hülyeségnek is tűnik.

(mellesleg a tájékoztatóba nincs bele írva, hogy pontosan hogyan kell használni, és félreértetted... nem úgy gondoltam hogy beletömködni a hugycsőbe.. -.- csak fokozottan figyelni kell arra, hogy ne érje a nyílást a krém vagy ha vékony rétegben áthúzza felette a krémes ujját az még nem jelent gondot.. )


de tényleg bocs, hogy aggódom a barátom és a magam egészsége miatt és a lehető legrészletesebben át akarom rágni a témát.. :)

2012. febr. 7. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kenje be és kész! Semmi baja nem lesz akkor sem ha odakerül a krém a hugycsőhöz. Az sem gond ha kicsit vastagabban keni. Nem lesz tőle baja nyugi!!!
2012. febr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!