Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez annak a jele, hogy kezdem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez annak a jele, hogy kezdem szeretni őt? Hogyan vehetném lazábban a dolgokat?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, és a fiú is annyi. Csak egy hónapja találkozgatunk, heti 2-3 (mostanában inkább már heti 3) alkalommal. Előtte nem ismertük egymást. Most legutóbb voltam már náluk is.


Én is szeretem előtte jobban megismerni, akinek aztán a párja leszek, és ő is. Ez ismerkedés csak egyelőre. Viszont ezt már csak az eszem tudja. Ha 2 napig nem látom, akkor már hiányzik, pedig 2 nap nem nagy idő. És félek a gondolattól is, hogy egyszer csak vége szakad. Pedig ez még csak ismerkedés. Ez már túlmegy bennem a "kedvelésen", a szimpátián, kezdem szeretni őt.


De mit tegyek, hogy lazábban tudjam ezt kezelni?


Igazi kapcsolatom, ahol heti több alkalommal is lehetett a másikkal találkozni, valamint, ahol normálisan is bánt volna velem a másik, még nem volt. Eddig csak azt tanultam meg, hogy egy kapcsolatnak bármikor vége lehet, ha a két fél jobban megismeri egymást, és az egyik akarva/akaratlanul nagy csalódást okoz a másiknak. Hogy az ismerkedés rózsaszín, még nem garancia rá, hogy a kapcsolat is működni fog, ezt tudom.


2012. febr. 7. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem innentől már nincs visszaút - hacsak nem szeretsz bele valaki másba. Reméljük, a srácnak se vagy közömbös, és reméljük, hogy összeilletek, mert én is tudom, hogy egy működő kapcsolathoz nem elég az, hogy szerelmes vagy, hanem a két személy egyéniségének, tulajdonságainak is passzolnia kell.
2012. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. A beleszeretni másba most nem egy lehetőség, mivel nem is akarok rajta kívül másokkal is ismerkedni/ megismerkedni.
2012. febr. 7. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!