Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan attól félek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan attól félek, hogy akaratlanul megbántom a barátomat, vagy olyat teszek, ami neki rosszul esne. Hogyan vehetném lazábban a dolgokat?

Figyelt kérdés
A barátomnak olyan lettem mint egy drog. Furcsán hangzik, de látom rajta, hogy függ tőlem és rajtam. Ennek én nagyon örülök. Nem érzem úgy, hogy korlátozna bármiben, vagy elvenné a szabadságom, viszont érzem, hogy mennyire fontos vagyok számára. És tudom, hogy elég egy rossz szó, és rettenetesen megbántanám. Semmi önbizalma nincs szegényemnek, ami van, azt is én építettem fel neki. Viszont ezzel hatalmas felelősség van a vállamon. Nagyon sokszor át kell gondolnom, hogy mit mondjak, nehogy megbántsam. De néha már túlságosan rágörcsölök erre az egészre.
2010. ápr. 29. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen se görcsölj minden egyes szón, nem érdemes ebből ekkora problémát csinálni. Már csak azért sem, mert akkor állandóan ezen fog járni az agyad, nem pedig az adott pillanaton. Benne van a pakliban, hogy akaratlanul is mondhatunk olyat, ami a másiknak bántó. Ha látod rajta, hogy félreérti, amit mondasz, akkor magyarázd meg, hogy is értetted valójában. Ha szeret, márpedig a ragaszkodás megvan, akkor meg fogja érteni, el fogja fogadni és túllép rajta.
2010. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A következő lecke a méltóság legyen. Esetleg motiváld azzal, hogy neked nem lenne elég jó, ha nem viselkedne egyenrangúként.
2010. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor olyan lehet, mint én. Ne aggódj, ha megbántottad valamivel utalgatni fog rá, csak legyél figyelmes, és vedd észre a jeleket. Ha jelez beszéld meg vele, hogy miért bántódott meg a szóban forgó dolgon, és esetleg kérj bocsánatot. Engem nem az zavar, ha megbánt valaki, hanem csak az, ha ezt nem veszi észre, és nem képes bocsánatot kérni. Gondolom ő is ilyen. :)
2010. ápr. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem vagy szabad eben a kapcsolatban, éppen ezért, mert nem mondhatsz azt amit akarsz, folyamatosan meg akarsz feleni.

Lassan gondolkodj el, hogy a gyermekeddel szeretnél párkapcsolatot, vagy egy férfival.

Javaslom az utóbbit, hidd el, az építőbb lesz.

Egy kapcsolat csak abban az eseben működhet, ha a két fél egyenrangú partner. Másképp nem.

2010. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

13:57-nek: Attól még, hogy a pasi érzékenyebb az átlagnál nem kéne lenézni. Nem értem, hogy miért baj az, ha valaki nem totál érzéketlen, mint általában a többségiek? Ezzel nem akartalak megbántani, vagy beléd kötni, nehogy annak vedd!


Kérdezőnek: kezeld ugyanúgy, mint mindenki mást, csak ha mondja, vagy jelzi, hogy megbántottad valamivel, ne félj bocsánatot kérni tőle! :)

2010. ápr. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!