Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az olyan fiatalok akik huszoné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan fiatalok akik huszonévesen egyedülállóak tényleg kivannak taszítva a társadalomból? ( őszinte válaszokat kérek)

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

21éves egyedülálló vagyok de nem érzem hogy ki lennék taszítva :D

Miből gondolod hogy ez igy van ?

2012. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nincsenek! kb ugyanannyi esélyük van párt találni mint a 30-40 év közöttieknek...azaz 10%
2012. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ö... hát inkább megfordítanám: azok a huszonéves fiatalok akik ki vannak taszítva a társodalomból, nagy valószínűséggel egyedülállóak.
2012. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
miért is?
2012. febr. 7. 19:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Keresd a logikát. lol
2012. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
szóval azért mert egyedülálló vagyok az már evvel jár, attól lehetek ugyanúgy kedves, értelmes. Nem értem a logikát magyarázd meg!
2012. febr. 7. 19:55
 7/14 anonim ***** válasza:

Én egyedül élek, van egy kicsike lakásom, ami rendben van tartva, tisztaság van, magamra fözök, mosok.....

A korosztályommal (22 vagyok) abszolut nem értem meg magam, egyszerüen gyerekesek. A "mának" élnek.


Egy ismerösöm velem egy idös, a lakásában nem ülök le, mert kosz van, sokszor piszkosak a ruhái, van hogy büdös, drogozik, semmi sem érdekli és tele van ismerösökkel a Nök meg egyenesen tapadnak Rá....

2012. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem erre mondtam. 19:51-gyel értek egyet.

Egyébként, ha gy felhúzod magad meg megsértődsz és keseregsz, ne is várj csodákat.

2012. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
akkor utolsó válaszoló: miért is vannak ők kirekesztve?
2012. febr. 7. 20:00
 10/14 anonim ***** válasza:

Saját magad miatt. Ha ilyen idióta a hozzáállásod, és azt mondod, hogy "jaj, egyedülálló vagyok, ki fognak rekeszteni", és keseregsz, persze hogy nem keresik a társaságod. Ha nyitsz normálisan az meg egy másik történet.

Nem értem, mért olyan rohadt nehéz felfognod.

2012. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!