Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a fiatalok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a fiatalok között (15-30), az átlagos, vagy átlagon aluli pasik szinte kivétel nélkül egyedülállóak? Holott még egy ronda csajnak is jut minden ujjára pasi.

Figyelt kérdés
Ezt már régóta figyelem. Amikor gólyatáborba mentem, a kollégaúr jelölteknek a kinézetük alapján, ismeretlenül meg tudtam tippelni hogy van-e csajuk vagy nincs. És egyet se tévedtem.. Tényleg ennyivel kevesebb lánygyerek születik? vagy egyszerűen csak a jóképű pasiknak több csajuk van egyszerre titkon?
2011. dec. 2. 09:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Itt is csak egy meddő vita fog kialakulni.
2011. dec. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
A ronda csajokra tett megállapításod hamis. Mindkét nem esetében általában könnyebb dolguk van a jó kinézetűeknek. Ennyit lehet mondani.
2011. dec. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Ronda vagyok és lóvém sincs, mégis szexi és dögös a baratnöm :D
2011. dec. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem lehet h csak te gondolod azt h ronda vagy? am a lóvé meg nem számít semmit ilyen korba még:D
2011. dec. 2. 09:57
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom.De az én környezetemben elég sok pasinak van barátnője, és ők átlagosak.
2011. dec. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

"am a lóvé meg nem számít semmit ilyen korba még:D"

"(15-30)"


Most akkor ezt gondold át újra légy szíves!22/F

2011. dec. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
21/F, van lóvém mert jó családban születtem szerencsére. De a csajozás terén lófasz hasznát sem lehet venni. Bocs a kifejezésért. Azt majd csak akkor fogják nézni ha férjet keresnek.
2011. dec. 2. 10:25
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
a teljesen jóképű palik akiknek hatalmas önbizalmuk van mondjuk az említett korosztály 10%-a. na már most ez a 10% kell az össze lánynak-nőnek, ezért ez az 10% du*gja az összeset...
2011. dec. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom hol éltek melyik világrészen, mert nálunk nem a külsőtől számít hogy van e párja valakinek vagy nem.

De ez van, ezt olvasom itt, mindenki csak ezzel foglalkozik. Hát akkor ne is csodálkozzatok, ha ti is úgy jártok!

Mi ismerkedés alapján döntjük el, hogy tetszik e valaki, nem pedig az alapján hogy néz e ki úgy mint B.Pitt vagy A.Jolie, vagy van e olyan pénztárcája.

Az a véleményem, hogy a rögeszmétekké vált ez a két opció és szerintem bevonzzátok magatoknak a rosszat, és tudjátok, meg is érdemlitek!!

Ennyit erről -.-

2011. dec. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
nekem annyi kell hogy magabiztos legyen és ha rosszul szólok valamit ne döntsem romba az önbizalmát,és ne kelljen folyton biztatni. egyébként meg nekem nem nagyon kéne nagyon jó pasi, hosszútávú kapcsolatra inkább egy átlagosat szeretnék. de egy átlagos pasira hiába mosolygok, nincs annyi önbizalma hogy egyáltalán odajöjjön.
2011. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!