Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éljem túl? 2 évet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl? 2 évet voltunk együtt, de "kiakarja élni magát"

Figyelt kérdés
2 évet voltunk együtt a barátommal,vasárnap szakított velem ...olyan címszó alatt,hogy ő még "kiakarja élni magát",de majd egyszer úgyis én leszek a felesége...aztán hétfő délelőtt felhívott,hogy ő mégsem úgy gondolt tegnap, beszéljünk a jövőnkről...este felhívott és azt mondta, még se megy velem neki...még élni akar...vasárnap óta minden másodpercem egy küzdelem...remegek,összeszorul a gyomrom,sírógörcseim vannak és pánikrohamaim...nekem Ő volt az életem...hogyan éljek tovább?
2012. febr. 7. 08:07
1 2
 1/16 Macs1209 ***** válasza:
Mennyi idős vagy ?
2012. febr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem dinka a gyerek. összevissza beszél, kísérd be a rendelőbe, mert tuti nem százas. drogozik?
2012. febr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nehogy higgy neki! Csak akar egy biztos puncit ha esetleg felsül a qvázással. Hogy éld túl? Keress mást! Ne sírj az semmit nem segít a múlt az múlt nem tudsz változtatni rajta.
2012. febr. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én tudom mennyire szar ez most neked! Nem ő volt az igazi, én 1,5 éve vagyok a párommal a 19 éves lány és nagyon szeretem én tuti nem hagynám el, feleségül is veszem hamarosan. de nem tudni, hogy mit hoz a sors, ő is változhat még sokat, ezért ha nálam történt volna meg ez, hogy elhagy engem én is totál kiborulnék, szétesne az életem, szerintem nem állnák fel egy darabig a talpamra. szörnyű érzés tud lenni egy ilyen, ha bele gondolok, hogy ez velem is megtörténhet, egyik nap tök boldogok vagyunk mási nap jön valami ami tönkretesz mindent!
2012. febr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ezt én férfioldalról csináltam végig. Nyilván nem volt szép dolog, de ott és akkor úgy éreztem: megbántani nem akarom, csak már nem működne úgy tovább, ahogy eddig, illetve éreztem, hogy nem őt fogom feleségül venni. Szóval próbáltam rugalmasan elszakadni, tompítani a fájdalmát, sokkot. Lehet, hogy rossz az alapötlet is, de olykor mégis ez tűnik a legcélravezetőbbnek.

Mondjuk én házassággal nem hitegettem.

Hogy élj tovább? Hát, drákóian hangzik, de bőgd ki magad, aztán utána meg a suli/munka segít elfeledkezni a napi apró bajaidról (ezeket csináld intenzíven), aztán meg már alig fogsz rá emlékezni.

2012. febr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
a sírás segít
2012. febr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

minden pasi ilyen. csak olyannal kezdj aki már kiélte magát,mert ez lesz a vége.

én már nem fogadnám vissza,mert úgyis megcsalna.

2012. febr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Töröld ki az életedből, ha fáj is, és vissza ne engedd!

Nem ő volt az igazi, ha így érez, és ha neki ez így jobb.

Embere válogatja,én meg tudom cáfolni az előttem szólót.

A férjemnek én voltam, s vagyok az első kapcsolata, és nekem is ő az első igazi.

Egyikünk sem érzi úgy, hogy kimaradt volna valami az életéből. Szerencsére minket összehozott a sors, és azóta is boldogok vagyunk, 17 éve a párom, ebből 15 év házasság, van két gyermekünk.

Sajnos nem elég, ha csak az egyik fél gondolja úgy, hogy a párja a nagy Ő. Ha ő még ki akarja élni magát, nem te voltál neki az igazi, ezt biztosra veheted.

2012. febr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy egyszer úgyis te leszel a felesége? Remélem volt benned annyi, hogy megmond neki, hogy ez kizárt...

Hát komolyan mit képzel?

Remélem találsz valami normális srácot, akivel majd egy hullámhosszon lesztek és egymással élitek ki magatokat...

Vissza ne engedd, akkor se ha ő kéri, ez nem így megy, gondolod érez bármi tiszteletet irántad?

Mert ezt elfogadom, ha valaki ezt érzi, hogy más kell neki, oké, korrekt, hogy elmondta, és nem megcsal... de ő ezzel jön, hogy meggondolja magát, aztán megint... áhh... meg ez is, hogy tudja bármit megtehet úgyis te leszel a felesége...

mondom, hiányzik a tisztelet, anélkül pedig nincs értelme.

Ne hagyd magad kihasználni!

Sok sikert a tovább lépéshez!

2012. febr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Otthagyott, ráadásul még gyáva is volt megmindani egyenesen.Link szöveg, küld el a bánatba, te meg keress olyant aki szeret és te is szereted.
2012. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!