Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális hogy 4 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy 4 év után már nem csókolózunk, ölelkezünk, szeretkezünk stb. annyit mint régebben, és a szex sem annyira izgató és különleges mint volt?

Figyelt kérdés

És már nem azzal a lángoló "meghalok érted" szerelemmel/szeretettel szeretjük a párunkat, már nem csak rá gondolunk minden pillanatban..stb


Minden válaszolónak megy a zöld kéz!


2012. febr. 7. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen. Az amiről a kifejésben beszéltél az a korai fázis. A szerelem. Már a szeretet részben vagytok :) Ha így is képesek vagytok együtt lenni azt hívják úgy, hogy megérett az örökkévalóságra :)



21F

2012. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt teljesen normálisnak tartom, ahogy írod is, hogy nem annyit, mint régebben. Idővel gondolom te is hallottad, hogy megszűnik az az élek halok érted dolog.:) De ez átalakul(jobbik esetben) egy sokkal bensőségesebb viszonnyá, idillé. De hogy egyáltalán semmilyen kontaktus ne legyen, az azért... Gondolom te is tudod, hogy már nem szerelem.
2012. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Természetes dolog. Mindenkinél máshogy van, van akinél tovább tart a lángolás, van akinél kevesebb ideig, én 3 év után is érzem a lángoló szenvedélyt, de 4-6 év után biztos, hogy elmúlik ez az érzés. a 7-edik év pedig a jólismert kritikus pont.
2012. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerelem --> szeretet-->tisztelet... mivel semmi sem tarthat örökké ha ez nem alakul lassan fokozatosan így,akkor az = 0
2012. febr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 omba ***** válasza:
100%

Van ebben "természetes", - de nem hiszem, hogy elkerülhetetlen.

Ne egy korábbi valamit akarj rekonstruálni, mert az értelmetlen.

De, ha ugyanilyen egyszerűen, és világosan elmondod neki is, hogy ez probléma: lehet rajta változtatni.

A gyakoribb, kedvesebb szeretkezés, meg gerjeszt ám érzelmeket is!

2012. febr. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nem tudom. Mi 3 éve vagyunk együtt, azonnal össze is költöztünk, ráadásul egy a munkahelyünk is, egy a baráti társaságunk is, így kb. 100%-ig állíthatom, hogy állandóan együtt vagyunk. Én nem érzem azt, hogy meguntam volna, sőt. Mi sem csókolózunk már annyit, mint régen (bár akkor sem a nagy nyelves csókok voltak a jellemzőek), a szex se annyira gyakori, mint a kezdeti fázisban, de így is megvan a heti 4-5, ami számomra és számára is elég. Rengeteget ölelkezünk, összebújunk, ilyesmik még nagyon gyakoriak.

Viszont az már baj, hogy nem annyira különleges a szex, mint anno, mert én a mai napig izgalmasnak találom a párom az ágyban, valahogy mindig viszünk bele valami újat. Szóval nem tudom... én valahogy még mindig szerelmesnek érzem magam, még mindig nagyon tudok lelkesedni érte, és még mindig előfordul, hogy a gyomromban érzem azokat a pillangókat. :)

2012. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen,sajnos ez normalis. De nem feltetlenul kell igy lennie. Ha teszel azert,h ne daraljanak be a hetkoznapok,ha figyelsz arra,h a legpocsekabb napokba is csempessz egy kis romantikat,intimitast,akkor a szerelem megorizheto. Csak az elso pillanattol vigyazni kell ra...
2012. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem normális!

A lángoló szerelem persze átalakul szeretetté, ragaszkodássá. De nem feltétlen kell, hogy kevesebbet csókolózzatok, ölelkezzetek. Ha ez utóbbi is kopik, akkor az nem jó.

Számomra a szex még így 15 év után is annyira különleges és izgató, mint az elején ... sőt, vannak olyan dolgaink a szexben, amit pont ennyi idő tudott előhozni, ezért ez az oldal nem fakult meg.

2012. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!