Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban normális ha ingadoznak az érzelmek?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem hogy egyik nagy gyűlölöm másik nap pedig imádom.. csak van hogy azt érzem hogy nagyon szeretem és nem akarok elválni tőle és van mikor tudom hogy szeretem de annyira nem "lángolóan"... ez mindenkivel igy van, vagy a kapcsolatunk kissé instabil? 16/L
2012. febr. 6. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
nem instabil, normális.
2012. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes, csak vigyázni kell vele. Ha van egy kevés bizonytalanság, akkor könnyen meginog az ember, ilyenkor jönnek a félre kacsintgatások. Erre figyelj nagyon!! Tudd, hogyha éppen nem lángol az a szerelem nagyon, akkor is a párodat szereted és ne hagyd, hogy elcsavarja valaki más ebben az érzelmi állapotban a fejed.
2012. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is normális vannak napok amikor észre sem veszed de mondjuk rosszul bánsz vele vagy nem úgy ahogy hozzászokott.. Hidd el a pasik azt is észreveszik ha nem úgy bújsz ahogy szoktál h, valami baj van.. mondjuk családban vagy egyszerűen rossz nap ennyi.Ez valamennyire megmarad..De az sem kizárt mivel még fiatal vagy hogy tombolnak benned az érzelmek.. És néha már azt sem tudod ki vagy...Minden esetre próbáld ki hogy pár napot nem töltesz vele ez által sikerül eldöntened magadban érzéseidet.. 18/L
2012. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Deathnote válasza:
van ezzz igy :D
2012. febr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Normális.

Éppen azért nem szabad arra lapozni egy párkapcsolatot és a szexuális intimitást, hogy milyenek az érzelmek, hogy szerelmes-e valaki. Azért mennek könnyen tönkre a szerelmi kapcsolatok, mert csak az érzelmekre alapulnak, nem a másik teljes elfogadására.

2012. febr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális, ne aggódj, az ember nem lángolhat mindig, de arra tényleg figyelj, hogy akkor is tudd, hogy a párod mellett a helyed amikor éppen így érzel!
2012. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy mióta vagytok együtt?
2012. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, mikor nagyon hianyzik mindig megfogadom, hogyha talalkozunk kimutatom neki hogy tudja, es szem elott fogom tartani es igy is gondolom, hogy o a tarsam akkor is ha eppen veszekszunk:) 2 honapja meg csak:)
2012. febr. 7. 23:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ugy jártam hogy ingadozot az érzelem mind ketőnk részéről és a lány nem volt hajlandó tenni a kapcsolatért és egyszerűen ki is szeretet belőlem :(
2012. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!