Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás óta eltelt egy-két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás óta eltelt egy-két hónap és már nem az exem hiányzik hanem az, hogy volt valakim. Van értelme ezért új kapcsolatot keresni azért, mert megszoktam, hogy valaki törődött velem?

Figyelt kérdés

2012. febr. 8. 00:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a társfüggőség nem jó dolog...
2012. febr. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ezelőtt a kapcsolat előtt nem igazán volt semmi komoly és nem is érdekelt nagyon a dolog, viszont, hogy most megtapasztaltam vágyok rá, hogy legyen csak nem tudom, hogy van-e értelme "ész nélkül" az új kapcsolatot keresni, vagy sem
2012. febr. 8. 01:01
 3/12 anonim ***** válasza:
az ember társas lény.jó singlinek is lenni de akkor is kell valaki barát/barátnő
2012. febr. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Macs1209 ***** válasza:
Keress barátokat, akik foglalkoznak veled. Majd találsz egy pasit, akitől megkapod a törődést. És happy end.
2012. febr. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tény amit előttem is is mondtak. Az ember társas lény. Kell barát/barátnő, mert szüksége van rá az embernek. Én egy évvel ezelőtt megőrültem egyedül 4 hónapon át, minden bajom volt, semmi sem érdekelt. Visszakaptam önmagam a jelenlegi párom mellett, és mindent meg teszek, hogy minden rendben legyen a jelennel és a jövővel kapcsolatban egyaránt.
2012. febr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem is hiányzik a párkapcsolat, lassan fél éve nincsen, de attól még nem jövök össze valakivel csak azért, hogy legyen aki törődik velem, és legyen, akivel törődhessek. nekem szerelem kell.
2012. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 1 éve nincs senkim. De nem parázok. Vannak barátaim akikre támaszkodhatok és akik foglalkoznak velem.
2012. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
semmiképp ne siettesd. ha csak azért jössz össze valakivel, hogy csak legyen, az se neki se neked nem jó. amúgy sem kell keresni egy idő után megtalál az magától.
2012. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nos igen. Igazat mondtok, de én nekem szükségem van párkapcsolatra mert megőrülök egyedül. És nem csak azért vagyok a jelenlegi párommal, hogy legyen valaki, ez nem így van. Ha mellette akarom leélni az életem, és szeretem őt. A barátok nem tudnak pótolni egy nőt. Nekem legalábbis nem tudták annak idején.
2012. febr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szia! Átérzem a problémádat, én is hasonló cipőben járok. Január elején szakítottam a barátnőmmel, kilenc év után. (Ebből hat évig együtt is éltünk.) Bennem is erősen meg van ez a társ utáni vágy, mert egyszerűen úgy érzem, mintha a fél kezem vágták volna le. Pasiként aranyéletem volt mellette, vezette a háztartást, pénzügyi dolgokat, stb. Most teljesen egyedül kell mindent csinálnom. Az előttem szólóknak hogy ne csak ez motiváljon a társkeresésben. Azt viszont Neked kell tudnod, hogy tudnál-e most vállalni egy kapcsolatot? Illetve ha nem titok, mennyi idős vagy, és milyen nemű?
2012. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!