Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szétment 4hónapos jó kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szétment 4hónapos jó kapcsolat! Az oka az volt h a haverom átverte az én nevemben annyira a csajt h a csaj öngyilkos akart leni! Azóta nem beszél velem sem. Azt hiszi én is benne voltam! Tudom h még szeret! Mit tegyek mikor már a romantika nem segít?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen keresd fel és mond meg neki az igazat! Ha szeret meghallgat. Meg ha látja h közeledsz felé akk csak gondolhatja h hanta volt az egész....
2009. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
93%
Nos, talán rúgd pofán a barom haverod, aztán ahogy az előttem szóló is mondta, keresd fel a lányt és próbálj vele valami nyugis helyre menni ahol beszélhettek és mondd el neki hogy hogy történt ez az egész és hogy te nem tudtál erről. A haverodat meg cseréld le valami értelmes emberre :)
2009. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Turismo ***** válasza:
100%
Hát szerintem aki ilyet tud tenni a barátjával az nem is igazi barát. Ha tényleg barátod lenne akkor segítette volna a kapcsolatotokat nem pedig szétszedte volna. Gondolom a barátodnak is tetszik a csajod és ezért akart veled kicseszni.
2009. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudjátok csak az a baj h nem akar talizni velem s nem hixi el a csaj h nem én találtam ki! Elhihetitek ez a csajxi kishiján megölte magát! :(
2009. szept. 21. 19:34
 5/14 anonim ***** válasza:

EZ érdekes...egyik felem azt mondaná..hogy ha a csajszi nem hisz neked akkro nem is szeret eléggé és nem is bizik meg benned hogy kéne...mert ha minden igaz akkor hinne csak ha tőled hallja...viszont az átverést nem tudni ezért nem tudok többet mondani.

Nagyon súlyzos lehetett az h amiat lány megölje magát...


A másik felem azt mondja hogy mindezek ellenére (szerintem tapasztalatlan nagyon fiatal, naiv csaj...mert mindent bevesz és PONT neked nem hisz..a párjának) keresd fel akkor is ha nem akar találkozni menj hozzáá valahova akkárhova és kérdmeg szépen és mondd el a helyzetet és beszélj szivből...muszáj h megértse..és higyjen..ha nem fogja, akkro szegény még éretlen...

2009. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért gondolj bele, h ha összejöttök megint, és netán később vmiért szakítani akarnál vele, akkor is öngyilkos lenne? Kissé labilis, pláne 4 hónap után...
2009. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom! Az a helyzet h mintha a haveromnak jobban hinne mint nekem! Söt úgy látom a haveromnak úgy elnézte! De velem meg apszolút nem akar beszélni söt látni sem! Szóval elég ostoba egy helyzet! Szerintem ebböl már nem lesz kapcsolat! :(
2009. dec. 24. 12:34
 8/14 anonim ***** válasza:

Szegény csaj úgy érzi, csalódott benned és csak át akartad verni. 4 hónap után még bizonyos emberekben megvan a gyanú, ez még nem komoly kapcsolat és az emberben néha felmerül, hogy lehet csak szórakozik a srác. És sajnos ő most ezt hiszi. Ha nagyon fafejű, akkor nem fogod ezt kiverni a fejéből, nem fogja megérteni, hogy csak a haverod volt, neked semmi közöd az egészhez. A haverodat meg ezek után hanyagold, nagyon nagy köcsögség ilyet csinálni. Sajnálom a csajt, de én is ugyanígy cselekedtem volna ebben a helyzetben. Nagyon kell igyekezned, keresd állandóan, próbáld meg közölni vele minél többször az igazságot, hátha hogyha látja rajtad, mennyire odavagy, akkor elhiszi. De nem lesz könnyű. Sok sikert!

18/L

2010. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ott már baj van, ha nem hiszi el neked, és öngyilkossággal fenyegetőzik. Szerintem kerül el jó messziről ezt a csajt.
2010. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*d
2010. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!