Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megpróbáljam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megpróbáljam? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki már egy jó ideje tetszik nekem, de ő még nem tud róla. Már majdnem rászántam magam, hogy leszólítsam vmikor suli közben vagy után, de elkezdett neki pár napja udvarolni egy másik srác.


Szerintetek ezek után érdemes lenne még megpróbálnom vagy várjak mondjuk 2-3 hetet, hogy komolyabbra fordul-e köztük a dolog és ha nem akkor szólítsam meg?


17/f


2012. febr. 8. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
NE PRÓBÁLD! TEDD
2012. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!
2012. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vesd be magad, amíg csak lehet! most!
2012. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ha teszem azt összejönne a másik sráccal, akkor meg vernéd a fejed a falba. TEDD, még nem késő. Hajrá!
2012. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
eggyértelműen IGEN hidd el nem fogod megbánni és szurkolok :D
2012. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kössz az eddigi válaszokat.


,,Gondolj arra, hogy ha teszem azt összejönne a másik sráccal, akkor meg vernéd a fejed a falba. TEDD, még nem késő. Hajrá!"--->az a baj, hogy tényleg úgy terveztem, hogy ezen a héten vagy a jövőhéten legkésőbb kivárok egy jó alkalmat és beszélek vele erre pont most jött a képbe ez a másik srác. Tehát már így is rohadtul verem a fejem a falba...

ezért is nem tudom mostmár végképp, hogy beszéljek-e egyáltalán vele ha lesz is rá alkalmam...

2012. febr. 8. 19:38
 7/10 anonim ***** válasza:
beszélj vele nincs veszteni valód
2012. febr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek még biztos nem késő? már első randin is voltak
2012. febr. 8. 19:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Talán még nem. De ha elmennek második randira is, akkor egyre távolabb kerül ez az egész. Úgyhogy ketyeg az óra. Hajrá!
2012. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ha beszélek vele úgy tegyek mintha nem is tudnék ez egész dologról ugye?
2012. febr. 8. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!