Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hete járunk barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete járunk barátnőmmel, nem tudom van e bármi esély komoly kapcsolatra. Szerintetek? (részletek lent)

Figyelt kérdés
én már többször mondtam neki h szeretem, de ő bevallotta h nem szeret csak nagyon bír még...és hát..nem tudom...így nem reménytelen az egész? ha most nem szeret lehet bármi esély h fog? mind2en az 1.k vagyunk 1másnak :) előre is köszi a válaszokat :)
2012. febr. 5. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Minek jár olyannal, akibe nem szerelmes? Én ezt sosem fogom megérteni.

Ha azzal kellene járnom, akit nagyon bírok, akkor a fél suli lábai előtt hevernék. Ez baromság.

2012. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

van, aki csak idővel szeret bele a másikba....

adj neki időt, majd elválik

2012. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hova jártok?
2012. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van esély. am ne nyaggasd csak legyél ott neki ha szereted. ha meg nincs változás, előbb utóbb úgy is megunod.
2012. febr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem meg két hét után ne várd, hogy örökké tartó szerelmet fogad, és hűű meg háá.

Gondolom nem akkor kezdtetek el járni, mikor már meg volt a nagy Love ( nyilván, a csajszi mondta is neked). Ez nem jelent semmit. Szerintem két típusú szerelem létezik.

1. Szerelem első látásra.

2. Megismerni a másikat, és azért szeretni, aki.


Az első hevesen indít, és jó eséllyel 1 éven belül kialszik.

A második többnyire tovább tart(hat). Két hét nem a világ. Ha hónapok múlva is azt mondja, hogy nem szeret, csak kedvel, akkor viszont valószínűleg veszett ügy.

2012. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ő hozta fel először h járunk e...meg mondta h jó neki így ahogy most van...hát nem tudom, remélem igazad lesz...am az tuti h barátnői, családja előtt nem szégyenli h járunk, szalagavatójára is elhívott és egész este velem volt..ez is valami...de köszi, akkor várok :)
2012. febr. 5. 18:07
 7/7 Oszinten? válasza:

persze hogy van eselyed!!!...siman....de nem mind mondogasd neki hogy szereted!....legy turelmes....folyton nevettesd es fugyelj oda ra...torodj vele...elobb utobb o fogja mondani hogy szeret ;)

18\F

2012. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!