Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? A barátnőm nem szereti ha azzal a barátommal vagyok. (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, mindennél jobban szeretem. 8 hónapja vagyunk lassan együtt, és hát nem sok barátomnak mutattam be, mondta hogy nem akar belefolyni az életembe ilyen téren. Ennek ellenére az egyik barátommal mégis megbeszéltünk egy találkozót, hátha. Nos elég rosszul sült el, a találkozás tök kínos volt, síri csend, mindketten ellenszenvesek voltak egymásnak. És a véleményük is hasonlóan rossz volt a találkozás után a másikról. Lényeg ami lényeg hogy utálják egymást. A barátom sokszor szapulta is a barátnőm, mikor esetleg veszekedtünk, és neki sírtam el a bánatom. Ennek persze nem örültem, és a barátnőm sem örült annak, hogy egy olyan emberrel vagyok, aki ilyen véleménnyel van a barátnőmről. És hogy őszinte legyek ha választani kell a barátnőm választom. De nem lehet csak így kilépni valaki életéből-de ha találkozom azzal a barátommal utána mindig veszekszünk. Egyszerűen nem szereti ha vele vagyok. Szerintetek mit tegyek? Nem akarom sem a barátom megbántani , barátnőm meg végképp nem.

(félreértés ne essék, szívesen vagyok barátommal, de ha a barátnőm úgy akarja akkor nem találkozom vele, annyira nem fontos személyiség az életemben.)

Bocsánat hogy hosszúra sikerült, csak lassan kezdek felőrlődni kettőjük közt, s nem tudom mi lenne helyes. Kérlek segítsetek.


2012. febr. 8. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:

egyszerűen felejtsd el a témát

a barátod előtt ne említsd a barátnődet, és fordítva

és miért zavarja, ha találkozol vele? ez már tényleg túlzás

2012. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Barát beáldozása egy nőért? Valóban megéri? Alaposan gondold át, hogy mi lesz akkor, ha úgymond eltilt tőle, mert akkor választanod kell. Ha a barátod semmit nem tett, akkor a barátnődnek sincs semmi oka arra, hogy raplizzon. Ha pedig választás elé állít, akkor tényleg eléggé szeret? Ha neked a barátod, és neki konkrétan semmit nem ártott, akkor hogy is van ez?

A helyes út valahol tényleg az lehet, hogy se egyik, se másik félnek nem teszel említést a "szeretett" személyről, és emellett a nődnek sincs joga, hogy megszabja, kivel vagy. Valahogyan szüntesd meg a konfliktust, szó se essen az ellenszenves személyről! Ekkor talán menni fog a dolog.

2012. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem is barát, hanem haver. Tudjátok akivel elvagyok de azért nem olyan mély a kapcsolatunk. És a barátnőm nekem mindennél több, és le a kalappal előtte, mert eddig csak emiatt ment a balhé. És meg is értem mert elég rendesen ku***ta a barátom, és ez persze nekem sem tetszett. És én nem bánom ha választás elé állít, gondolkodás nélkül a hosszabb, biztosabb kapcsolatot választom- a haversággal szemben. Csak nem akarok beletaposni a lelkébe annak a srácnak. Mert hívott már, mostanában szépítgetek, hogy nem érek rá, de nem játszhatom ezt a végtelenségig.
2012. febr. 8. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor pedig értesd meg a haveroddal, hogy ne szidalmazza a barátnődet, mert az a haverság végét jelentheti. Ha nem teszi, akkor elég egyértelmű. Ha jól értem, akkor minden rendben amúgy a nőddel, tehát nem szabályoz sok mindenben, nincs börtöníze a kapcsolatotnak.
2012. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*kapcsolatotoknak
2012. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs, nagyon jó a kapcsolatunk, azért sem vagyok kiakadva a kikötése miatt. Én személy szerint megszakítanám a kapcsolatot azzal a sráccal, mert a barátnőmmel lényegében csak miattta veszekszünk. Csak nem tudom hogy csináljam hogy ne legyek bunkó.
2012. febr. 9. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!