Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időt töltesz a pároddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt töltesz a pároddal?

Figyelt kérdés

Olyan párokra lennék kíváncsi, akik már több ideje(éve) vannak együtt, de még nem költöztek össze.

Hetente hányszor találkoztok, mennyi időre? Mit szoktatok ilyenkor csinálni?


2012. febr. 8. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:

munkámtól függ h mennyit találkozunk.


van hogy csak fél napot, vagy h 1 teljes napot együtt vagyunk. De ő is össze vissza dolgozik és én meg 24-be.


De ha együtt vagyunk akkor értelem szerűen maximálisan kihasználjuk, hol ő alszik nálam van h napokig, van h én nála. kirándulunk, elmegyünk ilyen baráti partykra...(barátokkal)

- és hát általában 3 naponta a napunk fele erotikából és szexből áll...

26/f

2012. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Aki igazán szereti a párját, az nem tölt vele sok időt... Tudom, ez látszólag ellentmondásos, de ha jól belegondoltok, ez így logikus. Ahogy az 1-es válaszoló írja, az a kapcsolat halálra van ítélve, mert semmi mást nem ismernek egymáason kívül. Igazából minél kevesebbet vagy a pároddal, az annál többet ér, amit eltöltesz vele időt.

Tehát az optimális mindenképp egy mérsékelt együttlét...

Rem, tudtam segíteni, ha van kérdésed, írj privit!


Üdv

2012. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keveset. :( Ahogy az első is írta, nálunk is az idétlen munkarend a ludas, meg köztünk van is 40 km távolság, és a kedvesem munkahelye felé egyáltalán nem esek útba. Úgyhogy kb. heti egyszer alszik nálam, akkor is este 9-re ér ide, reggel meg megy dolgozni. Átlag havonta 1x van egyszerre szabad napunk, olyankor nagyokat alszunk együtt, szeretgetjük egymást, kajálni megyünk, vagy nyáron pl. strandoltunk.
2012. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hétvégenként. De nem csak munka meg a kevés idő miatt, hanem mert én nem akarok többet.

Ja és mi kb 1 éve vagyunk együtt.

2012. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. kösz az egyet értést.


De azért 1 idő után szeretnénk majd összeköltözni ha minden jól alakul maj. 1,5 éve vagyunk együtt. még számításaim szerint 1 év az összeköltözésig.

2012. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hétvégente szoktunk találkozni, illetve átlagosan naponta 1-2 órára összefutunk.

Hétvégente általában vendégségbe megyünk, császkálunk, filmet nézünk, ilyesmik. :)

Hétköznap meg szimplán beszélgetünk, mivel 1-2 óra alatt sok mindenbe nem lehet belekezdeni.

2012. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!