Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor összejöttél a pároddal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor összejöttél a pároddal, később szerettél bele?

Figyelt kérdés

Ha igen, mennyi idő múlva?


összejöttem egy fiúval, még nagyon friss a kapcsolat. Kedves, aranyos, jó vele lenni, néha hiányzik, de nem érzem azt, amit az előtte lévő párkapcsolatomnál... Valami hiányzik. Később kialakulhat a szerelem?


2012. febr. 5. 09:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kialakulhat! Velem legalábbis így volt. ha összejössz valakivel nem vagy rögtön szerelmes. Szerintem ez így van általánosan is.
2012. febr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Egy kicsit megijedtem, nem akarok vele szórakozni, ő viszont nagyon szerelmes belém.
2012. febr. 5. 09:42
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem kialakulhat később,de ebben a te esetedben azért nem vagyok biztos,mert azt mondod,az elöző párkapcsolataidnál nem így volt...

Nálam pl.később alakult ki,amikor összejöttünk nem éreztem semmit iránta,csak tudtam,hogy rendes lesz velem,szimpatikus,és van szexuális vonzódás köztünk.És később pár hónapra,hogy elkezdtünk járni,alakult ki bennem érzelem,amikor már minden érintése sokat jelentett nekem,de hozzáteszem,hogy ő az első szerelmem,így sokkal zárkozottabb voltam érzelmileg amikor összejöttem vele,szóval nálam ezért jött később az érzelem,kötődés...

De ha hiányzik,szerintem az egy jó"jel",azt azt jelenti,hogy vannak érzelmeid iránta,talán kialakulhat.Adj neki egy esélyt.És tudd meg,hogy,ő is így érez-e?


20/L

2012. febr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is eleinte nem éreztem semmit,de olyan kitartó volt,és annyira jószívű,hogy akarva akaratlanul egy idő után azon kaptam magam,hogy belé szerettem...úgyhogy ne aggódj,lehet,veled is ez lesz:)
2012. febr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet, várom már, hogy teljen az idő és közelebb kerüljünk egymáshoz, szeretnék beleszeretni.
2012. febr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, mi úgy jöttünk össze, h még nem volt szerelem, csak harmónia, közös vonzalom, stb. Olyan 1-másfél hónap után éreztük először mindketten, h már szerelmesek vagyunk.


22/L ő 31/F

2012. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Régebben belekezdtem úgy egy-két kapcsolatba, hogy nem voltam szerelmes, de egy hónapnál tovább nem bírtam. Úgy éreztem, hogy csak színészkedés az egész, megfulladok. Azóta nem jövök össze olyannal, akibe nem vagyok szerelmes. A barátommal 10 hónapja járunk és őt már az elejétől fogva szeretem. (Előtte 4-5 hónapig csak barátok voltunk de egymásba szerettünk.)
2012. febr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok most. De én nem is vonzódom hozzá. Kedvelem de nem eléggé.Rájöttem h halott ügy...de nagyon belém van zúgva. Én most fogok szakítani. Te vonzódsz hozzá testileg legalább?
2012. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem értem miért kell összejönni valakivel szerelem nélkül. Úgy mégis mi választja el őt a többi nekünk tetsző, szimpatikus embertől? Szerintem az ilyen kérdésben leírt kapcsolatoknak a nagy része fájdalommal végződik. :(
2012. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


ma 12:41

Igen, de ott még nem tartunk.

2012. febr. 5. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!