Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan keltsem fel a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel a barátom érdeklődését újra? 22/L

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, és nagyon ellaposodott a kapcsolatunk, már nem olyan, mint az elején. Ebben az is közrejátszhat, hogy elvégeztem a fősulit, de még nem találtam munkát, emiatt szomorú vagyok, és úgy érzem, már nem tud rám felnézni annyira...:-(

Mit javasoltok, hogyan tudnám felpezsdíteni a kapcsolatot, felkelteni a barátom érdeklődését? Ő 29 éves.


2012. febr. 9. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
cssinálj neki sütit bisztos értékelni fogja valamint mennyetek kirándulni 2-en vagy társaságban,valamint ha van hobbyja érdeklödj felöle, ill. ha neked van vond be.
2012. febr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, h nem tud rád felnézni, mert nincs melód! Ha pedig tényleg így van, nem is szeret igazán! Szerintem kihűlt az irántad érzett szerelme, talán már sose lesz olyan, mint régen volt. Persze próbálkozni lehet felébreszteni a pislákoló tüzet különböző szexi fehérneműkkel, új pózokkal, helyszínekkel stb ha szex téren gondolkodunk.


29/F

2012. febr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem nem éz le, vagy ez nála nem tudatos, de én így érzem. Abból gondolom, hogy amikor úgy tűnt, mégis felvesznek egy helyre, másképp állt hozzám.

Sajnos velem nem sok minden történik azon kívül, hogy munkát keresek, és nagyon rosszul érzem magam miatta. Amikor megismerkedtünk, pörgős életet éltem, fősuli, aztán 6 hónap gyakorlat, szóval jobb volt a kedélyállapotom is.

Szerintem egy hosszútávú kapcsolatban vannak jobb és rosszabb időszakok, és én ezen a mélyponton szeretnék túllendülni.

2012. febr. 9. 10:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Esetleg együtt is élsz már a barátoddal és úgy érzed nem tudsz hozzájárulni a közös költségekhez és emiatt érzed magad így?


2. válaszoló.

2012. febr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még nem élünk együtt. Inkább azért érzem így, mert nem értem még el a kitűzött célom (munkahely). Ő nem tudja, hogy milyen ez, mert amikor kikerült a fősuliról szinte egyből lett munkája (talán ismerős által, de ebben nem vagyok biztos).
2012. febr. 9. 10:57
 6/7 anonim válasza:
Kicsit hasonló a helyzetünk, én is munkát keresek, már jó ideje, de semmi.. emiatt eléggé rossz a kedvem, ingerültebb vagyok, semmi sikerélmény. Ez nálunk is meglátszik a kapcsolatunkon, mert többet vitázunk. Bár a szerelem még ugyanúgy megvan. Szerintem üljetek le beszélni, mi is sokat beszélgetünk ilyenekről és mindig kiöntöm neki a szívem. Bár viták ettől még sajnos előfordulnak..
2012. febr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 menta34 ***** válasza:
Simán lehet, hogy veled van a baj, pl. kikosaraztad és észre se vetted magad mert elvoltál a problémáiddal, stb. lehetne még ragozni de a lényeg ugyan az, kezdeményezz, találj ki új dolgokat és dobd be magad :)
2012. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!