Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bátorítsam, hogy határozott lépést tegyen?

Figyelt kérdés

Nagyon jóban lettem egy fiúval. Eddig is ismertük egymást, egy baráti körünk van. Még nincs egy hónapja, hogy végetért a kapcsolatom, az elején nagyon ki voltam borulva, azt hittem a büdös életben nem fog más akarni, s hogy életem végéig depressziós leszek, de a barátaimnak hála, egy hét alatt túljutottam a nehezén. Felfogtam, s azt hiszem, lezártam magamban, ha még eszembe jut is.


Egy hete kezd komolyodni a dolog ezzel a fiúval. Nagyon jó vele beszélgetni, voltunk együtt kint a barátokkal, akkor éreztem, hogy jó mellette. Másnap együtt voltunk egy sulis rendezvényen, ott is együtt voltunk, megölelt, s kezemet is megfogta. Utána megbeszéltük, hogy neki is s nekem is milyen jó volt, s hogy még szeretnénk ilyet. Azóta a suliban minden szünetben ölelkezünk, pusziljuk egymást. Egyértelmű, hogy tetszem neki, s ő is nekem nagyon. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar ilyen emberre találok, de vele tényleg úgy érzem, hogy érdemes volna újra belemennem komolyabba.

Még bátortalan vagyok, s vele is nem rég szúrt ki nagyon egy lány. Szomorúságunkban találtunk egymásra, de ez nem ilyen "fogjuk rá" kapcsolat, viszont nagyon félénk.

Nem tudom, mit tehetnék, hogy azzal bátorítsam, hogy merjen határozott lenni. Mert mindenki kérdi, hogy együtt vagyunk-e, s mi sem tudjuk a választ, mert hát nem, de mégis...

Mit tanácsoltok? Igazán szeretném vele megpróbálni, úgy érzem, olyan ember, akiben képes vagyok újra feltétlenül megbízni.


16L, ő 17


2012. febr. 9. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem.Ha ilyen jól elvagytok akkor miért nem próbáljátok meg?Nekem úgy tűnik hogy nem lenne rossz.
2012. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a megpróbálással van a baj, csak mindketten félénkek vagyunk, és ez olyan fura helyzet, mert egyikünk sem tesz egy határozott lépést, mint például egy csók... pedig erre volna szükség.:)
2012. febr. 9. 15:29
 3/3 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok, sajnos nem tudok tanácsot adni :D
2012. ápr. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!