Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Riasztó, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Riasztó, ha egy pasi nagyon határozott, markáns, irányító és uralkodó jellemű?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem minden nőnek, de én nem szeretem az ilyen pasikat! De lehet azért, mert én utálom, ha irányítani akarnak és uralkodni akarnak felettem. Eléggé önfejű és makacs vagyok és büszke is.:D
2011. nov. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy önbizalom hiányos csajnál nyerő leszel...
2011. nov. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
úgy, mint Hitler?
2011. nov. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy, mint Hitler. Csak nem tutyimutyi és nem hagy rá minden hülyeséget a csajra. :P
2011. nov. 15. 16:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én férjem ilyen. Durvákat tudunk veszekedni (:
2011. nov. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert csak ez a két véglet van mi? Uralkodó vagy tutyimutyi?

Aha...

2011. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

A szexben? Kifejezetten vonzó. Kapcsolati szinten is az lehet, ha mindemellett higgadt és igazságos, reális az önértékelése, és agresszió helyett okosan irányít, türelemmel és megértéssel operál.

Szerintem alapvetően a legtöbb nő azt a férfit keresi, aki kézenfogja és megmutatja merre van előre.

És minden nőt taszít az, aki agresszív, hisztérikus, erőből akar irányítani, következetlen, és arrogáns.

2011. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Hú, 16:46-os válaszoló leírta a választ. Ha olyan, amilyennek ő írta, akkor engem nem zavarna, sőt! Örömmel, bizalommal és teljes lelki nyugalommal "követném" az ilyen férfit. Magamban is látom ezeknek az általad felsorolt tulajdonságoknak a nyomait, én is ilyesmi vagyok.
2011. nov. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Vonzónak tartom. Kifejezetten tetszik! :)
2011. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

16:46-os válaszoló, a szívemből szóltál, köszönöm a frappáns választ!

Az kifejezetten jó, ha egy férfi határozott, a nők inkább olyanra néznek fel. Irányítással kapcsolatban pedig úgy gondolom, hogy 50-50%. Mindkét félnek legyen lehetősége irányítani, mert szerintem fontos, ha meg tudják találni a harmóniát, az egy tartós kapcsolat alapja. A túlzottan uralkodó férfiak valóban taszítják a nőket, mert gondolom, a férfinak sem lenne jó ez fordítva. A szabadságot mindenképpen meg kell adni egymásnak.

2020. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!