Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan szoktatok lekoptatni egy pasit? Mit szoktatok ilyenkor csinálni és hogy adjátok tudtára ha nem akartok tőle semmit de konkrétn nem mondjátok meg neki?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 17:48
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
ha konkrétan nem mondjátok meg vagy nem meritek megmondani
2012. febr. 9. 17:49
 2/49 Macs1209 ***** válasza:

Konkrétan mondd meg a pasinak. Én is örülnék neki, ha

ilyen lenne, és a szemembe mondaná, és nem valami ócska

dumával jönne a csaj/nő.

2012. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
én vagyok a pasi...csak kíváncsi vagyok mert van egy olyan érzésem,azaz nem vagyok benne biztos hogy leakar koptatni
2012. febr. 9. 17:50
 4/49 bozontosborz ***** válasza:
mesélj.
2012. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
Majd közli veled facebookon h kopj le,velem igy szakitott exem,szemtől szembe nem merik.
2012. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

ok mesélek..

hát elég fura dolgai vannak mostanában,mindig kitalál valamit hogy ne kelljen beszélni vagy találkoznunk..tegnap pl azt találta ki hogy nem tudunk szombatig találkozni mert közbe jött neki valami és dolga van és msn-en sem tudunk beszélni,mert vannak napok amikor nem tudunk találkozni akkor ott szoktunk beszélni..és mostanában gyanúsan megnőtt ezeknek az eseteknek a száma.sokszor telefonálunk azt is sietteti mintha nem akarna velem beszélni vagy nem tudom,olyan fura az egész hozzá állása

2012. febr. 9. 17:57
 7/49 Macs1209 ***** válasza:
Csók volt már? vagy több?
2012. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
Én lekoptatásnak venném
2012. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
másik pasi van a dologban
2012. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 bozontosborz ***** válasza:
én fejjel megyek ilyenkor a falnak, rákérdezek. utána megbánom persze, de jobb gyorsan túltenni magad az egészen mint szívni ilyenek miatt hetekig.
2012. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!