Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Osztálytárssal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Osztálytárssal kapcsolat jó ötlet?

Figyelt kérdés
Mióta elkezdődött a suli, azóta valahogy szerelmes lettem az osztálytársamba. Ez már a 3. évünk. Nem tudom mit tegyek, mindig keressük egymás társaságát, tök jól elvagyunk beszélgetünk, nevetgélünk. Van, hogy odajön és megölel, meg ilyenek. Szerintetek jó lenne elmondanom mit érzek? 17/F
2012. febr. 9. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
semmiképen sem 19N
2012. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább mutasd ki.
2012. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem számít semmit, hogy osztálytársak vagytok, vagy sem, nem értem miért kell ezzel foglalkozni. Nyilván nem úgy kezdesz egy kapcsolatba, hogy jaj mi lesz ha szakítunk, mert esetleg akkor lehet kínos, hogy látnotok kell egymást nap mint nap, de ha mindketten értelmesebbek vagytok kicsit, akkor lehet ezt rendezni normálisan is. Amúgy meg csak azért kihagyni a lehetőséget kettőtöknek, mert egy osztályba jártok...

Nekem is volt egy osztálytársam gimiben, utolsó évben összejöttünk, most a menyasszonyom. :)

2012. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Osztálytársi kapcsolat a lehető legveszélyesebb.

Állandóan szem előtt vagy, mindig egymás nyakán lógtok, hidd el hamar megunnátok egymást.

Ahogy kivettem a leírtakból ez egy nagyon jó barátság.

Jobb ha nem rontod el azzal, hogy szerelmet vallasz.

Lehet a csaj is megharagudna rád mert Ő lehet csak barátként tekint rád.

Nah most gondolj bele ha elé állsz azzal a gondolattal hogy "Bocs én többet érzek mint barátság" szerinted mit fog gondolni ???

2012. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Tapasztalatból mondom egy osztálytársi kapcsolat nagyon nehéz..engem épp most dobott a 19éves barátnőm mert mát "megunt".. na ha nem akarsz ilyen helyzetbe kerülni akkor vagy nem vallasz neki szerelmet vagy a kapcsolat elejétől kontrolláljátok az együttlétet:)
2012. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gáz sincs azzal, hogyha osztálytársak vagytok. Persze egész nap együtt lesztek, egymással vagytok, de ha "egészséges" a kapcsolat, akkor nem ez fog gátat szabni, hidd el! Én is 17 éves vagyok és a párhuzamos osztályban vagy egy pár, éppen a 2. év legvégén jöttek össze, szóval már egy nyáron is keresztül vannak és még mindig nem unják egymást, boldogok.

Magyarul, szerintem vágj bele!

2012. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan gyertek össze,csak úgy old meg,h lógjál a suliból!:D Akkor nem unjátok meg egymást,és olyan mintha nem is lennétek osztálytársak!
2012. febr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hülyeség. Az, hogy az osztálytársa vagy, nem jelent semmit. Ha szereted, mondd el neki, ha ilyen jó a kapcsolatotok, lehetséges hogy valami lenne belőle :)
2012. febr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!