Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nagyon gáz? Nekem vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gáz? Nekem vannak túl magas elvárásaim?

Figyelt kérdés
Szóval 17 éves vagyok és még soha nem volt barátom, és még soha nem is csókolóztam.Persze, voltak fiúk akiknek tetszettem, meg el is mentem velük randizni, de valahogy egyik se volt olyan hogy felkeltette volna az érdeklődésemet.Nem külsőleg vannak nagy elvárásaim hanem inkább a belső értékek terén.Én szeretem hogyha egy fiú értelmes.Nem iszik, nem a hülye haverjaival nyerít a lányok után.Szoval utálom a buta fiúkat.Meg nálam olyan fiú aki nem szereti az állatokat szóba se jöhet.Amikor kicsi voltam elhatároztam hogy állatorvos lesz a férjem..Jó erről már nyilván lemondtam...És már néha kellemetlen hogy körülöttem a barátaim arról sztoriznak hogy jajj így szerelmesek úgy szerelmesek, én meg féltékeny vagyok, mert ilyet még csak nem is éreztem...Azt mondják én vagyok túl sznob, de szerintem az nem sznobság ha valaki egy értelmes pasit szeretne akinek hasonló a gondolkodása mint neki...
2012. febr. 9. 20:17
1 2 3
 1/29 Macs1209 ***** válasza:
100%
Nem hülyeség... pár év múlva keresd fel DrMacs-ot :)
2012. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális,hogy nem egy bunkó s*ggfej palit akarsz. Mostanában ezek vannak többségben,nem lesz könnyű egy értelmes pasit fogni. Az,hogy még nem csókolóztál nekem furcsa,de nem ciki. Én 15 vagyok,én sem csókolóztam még,de 17 éves koromig azért szeretnék :)
2012. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
A vadászokat is elítéled?
2012. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
36%
Harcolsz a női mivoltod ellen. A nőknek ösztöneik szerint a bunkó férfiak jönnek be, te ez ellen küzdöd az univerzum harcát amiben úgy néz ki vesztésre állsz.
2012. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Aha, hát én meg egy korrekt, csinos, értelmes lányt szeretnék aki nem a hülye barátnőivel viháncol és nem fekszik le akárkivel. Szerintem egyikőnknek sincsenek olyan nagy elvárásai, csak ahogy előttem is írták, manapság ritkák az ilyen emberek. A kérdésedre a válasz az, hogy nem, nem gáz.
2012. febr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat.Mindenesetre egy kicsit megnyugodtam hogy nem mindenki tart gyogyósnak.:)
2012. febr. 9. 20:25
 7/29 anonim ***** válasza:

Szerencsére még mindig vannak értelmes lányok, nemcsak ribik. Teljesen igazad van, ne hallgass másokra! Egy bibi van, hogy érettebben gondolkodsz a korodnál, szóval beletelhet pár évbe mire találsz egy értelmes fiút. Ne add fel az elveidet!

22/l

2012. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Az Anciáns Marinátor nekünk meg kell ismerkednünk;) :D
2012. febr. 9. 20:27
 9/29 A kérdező kommentje:
Csak sokan úgy gondolják hogy az kicsit furcsa hogy én ennyire szeretem az állatokat, de hát nincs mit tenni.
2012. febr. 9. 20:29
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

és akkor mi van ha imádod az állatokat? teljesen jo dolog! te nem leszel egy mükörmös pics aki "fuuuj de undroito meg jaj de büdös van,meg jaj de koszos én hozzá nem érek..."

veled lehet csuszni mászni,jokat szorakozni. gondolom én.


a nagy elvárás az ez lenne:

magas, helyes, pénzes, kedves, okos, lesi minden kivánságom, kocsi, ház,

na eeez tul nagy elvárás.:)

nem a tiéd:)

2012. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!