Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá esély hogy így ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy így ezek alapján mi össze jöjjünk?

Figyelt kérdés
elég jó suliba. Igazából sok-sok könyvet elolvastam már és intelligensnek tartom magam de tanulni sajnos sose szoktam. A lány egy elég konzervatív típus inkább olyan elegánsabb , picit sznob fajta. Ő magas , vékony , szép arcú úgymond hétköznapi gondolkodású lány én pedig pont az ellenkezője vagyok kivéve hogy ugyan olyan magasak vagyunk. Cseppet sem konzervatív , nem elegáns és eléggé nehéz eset vagyok. Olyan rossz és nem kívánt típus :D Például suliba töltöm be ezt a posztot. Szerencsém hogy eléggé jóképű vagyok (ez nem saját gondolat - utálom a pofámat- nemtudom mások mit esznek rajta :( ) és sokat edzek is , tehát viszonylag izmos vagyok.
2012. febr. 9. 21:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Nos ez az alap felállás. A lánykát nem sokszor látom mivel nagyvárosról van szó ,de ugyan azon a vonalon "mozgunk" így hetente szembe jön velem . Kutyát sétáltat vagy valami barátnőjével van. Sajnos hiába jártam be a város szórakozóhelyeit, kocsmáit, ő nem jár el ilyen helyekre tehát ez esélytelen. Amikor szembejön nézni szokott -ő már előbb nézett mint én őt - és szemezni is szoktunk néha az utca túloldaláról és már már nevetséges távolságról is :D. Ezek alapján úgy vélem tetszem neki. De mégis mit tegyek? Mégsem szólíthatom le boltba menet?! Vagy hogyan lépjek előre? Elhatároztam hogyha legközelebb látom rámosolygok sandán :D
2012. febr. 9. 21:19
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó igazából megtudom hódítani csak ezen a holtponton kéne átjutnom. Szerintetek ha ez megvan hogy jönnénk ki? Félek kicsit ,hogy az én kicsapongó életvitelem miatt zátonyra futna a dolog. Bár már nem élek semmi féle hülyeséggel , de a jellemem nem változott.
2012. febr. 9. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:

50-50%.

Cselekedni kell:)

2012. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De aztán hogyan?:D

Mégse támadhatom le. Bár ez általában spontán szokott nekem jönni , de mostanába nincs inspirációm .

2012. febr. 9. 21:46
 5/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?:)
2012. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
18 :)
2012. márc. 8. 18:06
 7/7 anonim válasza:
Na össze jöttél vele? Én is így vagyok ezzel mint te, csak én 12 vok :)
2013. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!