Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kérédésem az lenne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérédésem az lenne, hogy van e rá esély hogy osszejojjunk és a leírtak alapján érezhet e irántam valamit? Bovebben lent. Lécci normális válaszokat

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon bejon nekem. Totál bele vagyok zúgva. A család barátja a szuleivel is nagyon joba vagyok (ezt ugy ertem heti 3-szor anyával járok táncolni). A srác 25 én 15 múltam. Nyáron vettem észre hogy a srác is gyakran figyel engem amikor este hazahozott akkor is vezetés kozben végig az arcomat figyelte. Most egy partyn a szulei elott odajott hozzám és megpuszilta az arcom+megolelt és ezt azelott eddig soha nem csinálta meg, pedig alaklmasabb helyzetek is voltak rá. A kozelemben mindig mosolyog rám és beszélget velem szóval nagyon kedves. Nos a gond a barátnoje és hogy nem tudom be-e jovok neki. A mostani barátnoje velem egy idos.
2011. jan. 10. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
VEZETÉS KÖZBEN VÉGIG AZ ARCODAT FIGYELTE??!! örülj, hogy még életben vagy.
2011. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja :DDD ez mekkora fail :DDD
2011. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem ugy értettem.....beszélgettunk és amikor olyan téma kerult szóba amitol kínosan éreztem magam(gyakran volt ilyen)figyelte hogy mi lesz a reakcióm....ugyanis kikérdezett a pasizós és hasonló dolgokrol....és normásli válazokat kértem..
2011. jan. 10. 20:47
 4/7 A kérdező kommentje:
és megkérnék minden kedves válaszolót hogy ne az apró részleteknél akadjanak el hanem a fontos kérdésre válaszoljanak! koszonom
2011. jan. 10. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:

AZONNAL FELEJTSD EL A CSÁVÓT!!!!!!!!!!!!

van barátnője, fogd már fel!!! ne akarj ekkora ribi lenni, hogy egy kapcsolatban lévő pasit akarsz felszedni..

te mit szólnál hozzá, ha lenne egy barátod, akit nagyon szeretsz, és egy veled egykorú másik ribi rányomulna???

előbb képzeld bele a másik helyébe, mielőtt cselekszel...

2011. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem akarom oket szétszedni,de nagyon szakításra áll koztuk a dolog...eszem ágában sincs ilyet tenni...ha szétmennének akkor a leírtak alapján lenne esélyem?.....soha nem tenném meg a sráccal ennyi év ismerettség után hogy kozéjuk álljak
2011. jan. 10. 21:29
 7/7 anonim ***** válasza:
ha szakítanak, akkor más a helyzet... de addig semmi képp ne nyomulj!!!
2011. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!