Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme a párkapcsolatoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a párkapcsolatoknak? Miért akar mindenki párkapcsolatban élni? Nem igazán értem a lényegét. Valaki nem magyarázná el?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 21:37
1 2
 1/12 bozontosborz ***** válasza:
68%
hány éves vagy?
2012. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Az ember alapvetően társas lény, tehát igényli a másik ember társaságát.
2012. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az nem számít, kortól függetlenül érdekelnek a vélemények, ti mi értelmét látjátok a párkapcsolatoknak.
2012. febr. 9. 21:40
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell mindent érteni, elég, ha megéled. Egyszerűen jó, ha van akivel megoszthatod az életed, ha valakit szerethetsz és viszont szeret.
2012. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

kémia, ösztönök, szimbiózis.

Régen több értelme volt, a nő szült, gyereket felnevelt, addig a férfi vadászott és megvédte az asszonyt.

2012. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Család, gyerek vállalás, szaporodás, evolúció... Emberek vagyunk, mégis milyen kérdés ez?
2012. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%

Há' Vazul néni montá neköm, hogy te Babi, figyeljé má', a párkapcsolát az jó dolog! Neköm már 5 férjöm volt, mindöt szerettem, és mindegyiköt tisztességgel el is földeltem! Házasodjá meg mán te is!

Így álltam össze a Lajossal, a kocsmárossal!

üdv

Babi néni

2012. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Kémia? Mi benne a kémia? :D:D
2012. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Na látod, ezt én sem értem. Ha meg esetleg szakítanak, világvégére játszanak. Nekem direkt nem kell párkapcsolat, mínusz probléma... és lány vagyok, és teljesnek érzem magam, ja és nincs semmilyen betegségem, nem vagyok se fogyatékos, se ronda.

Számomra ez a párkapcsolatosdi már olyan eröltetettnek hat. Nem értem, hogy hiányozhat valakinek az, hogy minden este beszámolót kérjen töle egy másik ember a napjáról.

2012. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

tegnap 21:41

Máris imádlak. Persze csak távolról. ;)

34 ffi

2012. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!