Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik szerelem után barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szerelem után barátság?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, létezhet. Ha a kapcsolat kihül, veszekedés nélkül szétmentek, eltelik egy csomó idő és utána úgy tudtok egymáshoz állni, hogy egyikőtök sem akar szexet.
2012. febr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én inkább haverságnak nevezném. Az maradhat.
2012. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 PT-Daniel ***** válasza:

Letezik!

En mind a ket exemmel (4-5 evig voltunk együtt) jo baratsagban vagyok es rendszeresen talalkozunk. Az elsö meg arra is megkert, hogy gyermekenek legyek a keresztapja, de sajnos huzamosabb ideig külföldön tartozkodtam.

Persze nem egyszerü es ennek kell idö is.


A masik, hogy ritka szerencsem van, hogy jelenlegi baratnöm ezt toleralja es elfogadja, hogy ez valoban baratsag mindegyikünk reszeröl. Most, hogy mar a masodik exemnek is uj pasija van, kezd benne is megbizni.


En ugy erzem nagyon sokat veszitenek, ha nem lehetnek baratsagban azokkal, akik, meg ha nem is szerelemböl, de emberileg közel allnak hozzam es sokat jelentenek!


27

2012. febr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazi baratsag ferfi es no kozott nem lehetseges. Hol a ferfi hol a no vonzodni fog a masikhoz.
2012. febr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A barátság az olyan dolog, ami kiáll próbákat. Amit az emberek barátságnak neveznek, az jórészt csak haverság, ahol ha beüt egy igazán nagy baj, akkor a felek leszarják egymást, vagy csak éppen hogy tartják a kapcsolatot.

Szerelem után nekem kizárt a barátság. Én a volt partnereimmel azért szakítottam, mert emberileg hatalmasat csalódtam bennük, konkrétan a hátam közepére se kívántam már őket, egyszerűen elképzelhetetlen számomra, hogy baráti kapcsolatba kerülhettem volna velük.


26/F

2012. febr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Én nem tudnék barátként v. haverként nézni arra az emberre akivel azelőtt teljesen másként működtek a dolgok.

22/L

2012. febr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. febr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ez egy nagyon jó kérdés és egyenlőre magam sem tudom !


Tulajdonképpen most ért véget az első komoly kapcsolatom 4 hónap után.

Én sem kerestem a másik felet ,ő sem ,valahogy elhanyagoltuk egymást és szakítás lett a vége.

A csajszi összejött egy új fiúval szakításunk után 2 héttel.


Én még szeretem a lányt de békésen megbeszéltük,hogy nem fogom keresni mert én még érzek iránta és szeretem nagyon de idő kell,hogy kiszeressek belőle és enyhüljön a fájdalmam.


Ennek már 2 hónapja de még most sem szeretném felkeresni egy jó pár hónapig,viszont mint ember,humortárs nagyon szerettem mikor még nem jártunk és bírtam mint egyik legjobb lány barát.


Kettős érzés van bennem,akarom is meg nem is.

Félek,hogy kiszeretek belőle és a későbbiekben újra vonzódni fogok hozzá mint szerelmes :(

Nem szexuális dolgok hanem szerelem.


Szóval szeretném idővel megtartani mert jóba maradtunk csak időt kértem...

2012. febr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem ez úgy van ha nagyon csúnya a nő akkor barátként nézek rá de ha vmennyire megfog benne vmi úgyis elkezdek vonzódni hozzá és megkívánom
2012. márc. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!